Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az ilyen flörtre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az ilyen flörtre mit reagáltok, ha nektek is tetszik a srác?

Figyelt kérdés

Pl megkéred hogy fogja meg a poharadat egy percre, erre ő: Melyiket fogjam meg....? és "sunyin" mosolyog.

Vagy mikor kértek egy felest, akkor mondod hogy te csak egy kicsit kérsz, erre ő, hogy Nekem csak egy nagy van és pajzanul mosolyog.

Erre a két fent említett szitura mit válaszolnatok vissza?

Most tekintsünk el attól, hogy elég perverz példák, de tegyük fel hogy ti is benne vagytok ebbe a kis flörtben.

Mielőtt lehordanátok, én magam is lány vagyok és nem rég történt meg velem ez a szitu. Tetszik a srác, de kissé zavarba jöttem, nem tudom milyen frappáns szöveggel kellett volna visszareagálnom.:D


2020. jan. 14. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Frappáns válaszokra itt senki sem tud megtanítani, ha legközelebb is ilyen helyzetben lennél. A reakció ilyenkor nem betanult módon történik, ha ott abban a pillanatban nem tudsz kapcsolni akkor nem is tudsz reagálni semmit.
2020. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de erre én csak a szemem tudom forgatni, 13 évesek közt elmegy.
2020. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Semmivel nem _kellett volna_, elég ha tudod, hogy szivesen fűzné szorosabbra a szálakat, így tudod viszonozni, ha akarod.


Különben ez még nem sokat jelent, buszsofőr, biztonsági őr, bárki szokott ilyeneket mondani idegen nőknek is. Talán ez inadekvát viselkedés sok helyzetben.

2020. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyből lenullázódna nálam az illető vonzereje ettől a fantáziátlan, közönséges, alja stílustól.
2020. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hellmano ***** válasza:
44%
Szerintem gyér és többet kellene gyakorolnia a srácnak, ez közönséges én sokkal jobban szövöm a szálakat és igényesen vagyok olyan perverz, hogy elég hamar van hatása... Szemtelenül igényesen rámenős vagyok na az veszélyes olyannal ne találkozz, mert akkor már a rúdon táncoltál volna :D
2020. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendben, neked nem tetszik, másnak igen, most nem ez a kérdés.

Nyilván reagáltam rá, én pusztán arra lettem volna kíváncsi, hogyha valaki azt válaszolja arra, hogy megfogadnád a poharamat, hogy "Melyiket fogjam meg?" (nyilván celozgatva....) ÉS neked ez tetszik, akkor mit mondtál volna.

Csak ennyi, kíváncsi vagyok.

2020. jan. 14. 21:15
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is lefagytam volna és utólag reagálnék.

Bármit, ami előreviszi a kapcsolatot.:)

2020. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja igen, azért mert visszareagálok 1-2 perverzebb, szexuális töltetű megjegyzésre, egyből könnyűvérű liba leszek, aki sitty-sutty beterpeszt...🤦🏽‍♀️

Most komolyan, aki nem tud értelmesen válaszolni, az miért szól hozzá?! Normálisan feltettem egy kérdést, ne vonjunk már le messzemenő következtést arra vonatkozóan, hogy ki mennyire kapható könnyen.

2020. jan. 14. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Felhúznám a szemöldökömet és inkább nem mondanék semmit, mert nekem ez roppant béna “flört.”
2020. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Melyiket fogjam meg? Ezt nem értem. A Nőn hol van pohárra emlékeztető testrész?
2020. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!