Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tarthatom fent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tarthatom fent a látszatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet van egy párom 1 éve. Szeretem őt, nagyon szép, okos, értelmes. De elveszítettem a munkámat, mikor a második hónapban jártunk. Nem akartam elveszíteni a presztízsemet, ezért pénzért szexszeltem. Én vagyok a férfi nekem kell bizonyítanom, hogy van elég pénzem az életre. 15 pasi kuncsaftom volt és 4 nő. Havi 500ezret keresek. Bűntudatom van, hogy ezt tettem de a pénz kell! A messengerem, facem, instam, snapchatem mind nála van, betud lépni. De az e-mailemt nem ismeri. Ott kommunikálok illetve telefonálni szoktam a kuncsaftokkal. Hogyan érjem el, hogy ne gyanakodjon ha pl este 10kor megyek az illetőhöz? Mit találjak ki? Ne itélkezzetek csak válaszoljatok. Köszönöm 22F

2020. jan. 15. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne őszintének lenni mielőtt valami nyavalyat hazaviszel.
2020. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne HIV tesztet csinálni.

Nem ítélkezem, de ha a kérdés nem kamu, amit csak el lehetett szúrni, azt elszúrtad. Még annál is jobban, mintha őszinte lettél volna az elején. És minél tovább csinálod, annál inkább el fogsz hasalni.

2020. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
HIV fertőzés kizárva, gumit használok és válogatom a partnereket. Tudom elcs*sztem, de ha megmondom akkor elhagy, és elveszti az értelmét az eddigi összes cselekedetem! Értünk tettem! :(
2020. jan. 15. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
persze...egy év után akarod eltitkolni, eddig nem érdekelt
2020. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nehéz, feltéve ha igaz a kérdésed.

Ne azon agyalj, hogy mit találj ki hanem, hogy hogyan lehetnél őszinte.

Egyszer lebuksz, és az nemcsak fájdalmas lesz, hazugság hazugságot vonz, de az a maradék megbecsülésed is összeomlik, amit eddig elértél, onnan pedig piszok nehéz visszamászni. Ezt tapasztalatból írom.

Maradnál a hazudozás mellett, akkor egy halaszthatatlan munkára hivatkozhatsz, ami miatt el kell menned, vagy egy barátod segítséget kért tőled.

2020. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

KAMU!


Azt írod, hogy elvesztetted a melód, és egy éve vagy a csajjal.

Mit melóztál 20-21 évesen, amivel 500 körül kerestél?

2020. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy keresel normális munkát és ezt abbahagyod?
2020. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon szép, okos, értelmes." Lehetetlen. Mert akkor mindent tud rolad!!!!
2020. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os! Most keresek annyit te majom!!!! Eddig csak 150et kerestem. Árufeltöltő voltam. De mindent a külsőségekre költöttem. Azt hitte van pénzem. Muszáj volt ezután is tartanom a látszatot.
2020. jan. 15. 20:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Milyen állást találok 0 tudással, ahol ennyit lehet keresni? Szerintem sehol
2020. jan. 15. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!