Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy exem, 5 évig voltunk együtt, a legnagyobb szerelmem és a legmélyebb kapcsolatom volt. 5 éve ért véget, azóta nem tartjuk a kapcsolatot de nem váltunk el haragban, egyszerűen kihűlt és ezt szépen megbeszélve lezártuk.

Egy ideje, majdnem egy éve észrevettem tőle egy nagyon fura dolgot. Tudom, viccesnek tűnik de instagramon ha posztolok egy sztorit akkor ő is azonnal posztol valamit rá mindig 1 napra. Ha minden nap posztolnék akkor nyilván nem jelentene semmit de havi szinten ez részemről 1 sztori vagy nagyon max 2, erre mindig egy nappal rá posztol ő is valamit. Egyébként nem posztolt soha semmit! Csak akkor ha én is posztolok. Egy idő után ezt figyeltem meg, majd direkt elkezdtem ritkábban posztolni és érdekes így is én posztolok és másnap jön a csajtól is valami, semmikor máskor nem posztol szart se.

Bebeszélem ezt magamnak? Vagy mi a fenéért csinálna valaki ilyet? Jelenthet ez tőle valamit?



2020. jan. 15. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Eltudod képzelni, hogy még szerelmes beléd? Vagyis, hogy a szive mélyén mély nyomot hagytál benne? Mert én ilyesmit gyanîtok. Lehet ezert, mert igy közel érez magához. Pláne ha a posztjaidnak megfelelő "válaszposztokat" posztol....
2020. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hát, szerintem, ha valaki annyira akar tőled valamit és nem tini, akkor lép. Itt téged érdekel ő.
2020. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: el tudom képzelni, hogy lennének még érzései vagy újra fellobbantak volna. Na pont ez az, hogy olyan ráadásul mintha válaszolgatna, amikor bringás képet raktam ki akkor tőle is az jött másnap, amikor a macskáimról akkor macskás képet posztolt másnap és ilyenek.

2: nem az a fajta aki rám írna, kelletős típus és félénk.

2020. jan. 15. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Megeshet, hogy mostanában gondol rád.
2020. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezt én is tapasztalom egy férfi részéről... 😳 Akkor valóban létezik ez a jelenség, nem csak beszélem magamnak hogy válaszol rá. Hmmm.
2020. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik létezik, csak nem értem ezt miért kell csinálni ahelyett, hogy ráírna az emberre vagy valami. 21. századi jelek, én már ezt nem értem. Most írjak neki én? Nem tudom, hogy mit mondanék ha megkérdezné mi bátorított erre. :D
2020. jan. 16. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!