Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél alkoholista de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél alkoholista de csupaszív pasival?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan tud szeretni, de naponta 2 liter bort iszik.
2020. jan. 16. 01:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ember. Hányszor mondtam, hogy ne igyál. Nem jó az neked.
2020. jan. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg inkább igyon. Minél többet. Előbb megszabadulunk tőle, mert már nagyon idegesítő ez a nyomorult.
2020. jan. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az kevés. 2,1 liter a belépő.
2020. jan. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
NEM!!! Egyáltalán nem jöhet szóba nálam.
2020. jan. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Balázska, indulhatna végre az a youtube csatorna.


Egyébként tegyél magad elé egy phasza kis mérleget. Nők, párkapcsolat az egyik oldalon, másikon ez az értelmetlen ivás. Melyikre van nagyobb szükséged? A kettő együtt nem fog menni. Amíg az ivás megy, ne is reménykedj. Azok akik alkoholistával élnek együtt, vagy legalábbis azok többsége, úgy került ide, hogy a kapcsolat során alakult ki/derült fény a másik alkoholizmusára, nem pedig elolvadtak,amikor látták minden nap délután 4kor a szomszéd Pistit a pennyben megvenni a napi adagot, és gondolták"nekem ő kell, állati szexi azzal a petpalackkal"

2020. jan. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Apám is alkesz volt, így már gyerekkoromban megfogadtam, hogyha lesz pasim, olyat választok, aki nem iszik.


Olyat is választottam. Inkább legyen ronda, vagy kövér, csak rendes legyen. Tehát te nem jöhetnél szóba semmiképp.

2020. jan. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Minek kell ezt a kérdést minden nap feltennu? Attól kevésbé leszel alkoholista?
2020. jan. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

"iszonyatosan tud szeretni, de.." Hajhh, ha tudnád hány pasi van, aki így szeret, és egyáltalán nem iszik alkoholt?


Szóval ez édeskevés. Kihagyhatatlan ajánlat. ☺️

2020. jan. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy heti kérdés, csak mindig más megfogalmazásban...
2020. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, pont az esetem lenne.
2020. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!