Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki sohasem érdekelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sohasem érdekelt, akkor miért van az, hogy egyszer csak "halálosan" beleszeretek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerem már jó pár éve, régen együtt jártunk bulizni, barátok voltunk, aztán megszakadt a kapcsolat köztünk, egyszer később összefutottunk az utcán, akkor elkérte a számom és megbeszéltük, hogy találkozunk valamikor, de végül abból nem lett semmi, engem akkor sem érdekelt úgy, mint pasi. Aztán megint nem láttam jó ideig, egészen pár héttel ezelőttig. Találkoztunk párszor, és most beleszerettem, de soha nem gondoltam volna, hogy pont belé... mikor sohasem érdekelt. Pedig kinézetre sem változott semmit, de most mikor megláttam... nem értem :( De annyira szeretem, hogy még soha senkit ennyire... és nem lehet köztünk semmi...
2010. júl. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
gondolom most nagy BMW-vel jött...
2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenki meg minden változik
2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak fellángolás. :)

De ez az én véleményem, ennyiből nem lehet megállapítani.

2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nem BMW-vel, de még csak egy trabantja sincsen, okoskám :) Tudod összekeversz a szánalmas ribancokkal, akik téged vesznek körbe. :)
2010. júl. 21. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem olyan, mint amikor egy pasi hónapokig küzd egy lányért. Miért küzd annyit? Hát mert a lány eleinte nem vette észre, aztán csak észrevette! Teis most vetted észre
2010. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem lehet köztetek semmi?
2010. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csak fellángolás

felakarsz vágni vkinek vele

2010. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!