Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti randiznátok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyannal akinek tetoválása van, ha ti nem vagytok oda ezekért?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, nagyon szimpatikus és értelmes. Jól éreztem magam vele. Aztán a beszélgetésekből kiderult hogy van rajta bőven tetoválás, a vállain, felkarjain, hatán, bordáin meg a combján is.

Igazából pólóban és rov8d nadrágban sem látszanak ki de sosem szerettem a tetoválást...

Ti e tudtátok/tudnátok fogadni ezt?

27 vagyok a férfi 33.


2020. jan. 16. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem ha nem vonz,van más ffi is a bolygón.
2020. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Engem a nőkön nem vonz a tetoválás. Ha kicsi és takarható, akkor "eltűröm", de ha nagy és látható helyen van, akkor már nagyon meg kell fognia valaminek az illetőben.

A nonfig pr0li tetkók és "ribirendrendszámok" nálam kizáró tényezők.


32F

2020. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nekem is ez sok..(bocs attol, aki igy neg ki. De más meg erre izgul, nektek nem en vagyok fontos) kiábrándító. Nem tetszik az irkafirkalt test, fura lenne szex közben nezni.
2020. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Soha ne tartsam magam annyira unalmasnak,hogy tetováltassam magam.
2020. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon meg kellene fognia a férfi személyisége, hogy ne foglalkozzak a tetoválásával. Mondjuk az sem mindegy tolerálás szempontjából, hogy mi, melyik testrészén, mekkora. A te esetedben leírtak nekem túl sok lenne.
2020. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Randi simán belefér,én adnék neki esélyt (kivéve olyannak nem adnék akinek a fején van tetkó vagy a nyakán),nem vagyok oda a tetkókért,de ne legyen már ez is probléma.
2020. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem. 22N
2020. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rockarc ***** válasza:
44%

A vilag egy resze elkezdodott visszarendezodni. Korunk felvarrt, fultagitos meg rengeteg egyebb egyedinek gondolt kiegeszitoje eremenyekent lassan megkulonboztethetetlen lesz a trendi csavo az ausztral bennszulottektol. Pont ennyire egyedi. Aztan az is kerdes, hogy aki a kulsejet "diszitgeti", az vajon milyen belsot takar. Leginkabb takargat. Mert az pontosan az ellenkezoje szokott lenni. Minel tobb a matrica, annal kevesebb a racio.


En egeszen biztos vagyok benne, hogy olyan merteku ertekrendi elteres van koztunk, hogy semmi ertelme meg belekezdeni sem. Viszonylag eleg hamar meg szoktam kerdezni ezt, mert nalam szuro feltetel.


43F

2020. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Ismerd meg milyen ember utána ítélkezz. Honnan tudod hogy miért és hogyan került rá? Inkább kérdezd meg tőle és a személyisége alapján dönts mit szeretnél. Egy nem tetovált is lehet csapodár, önző vagy olyan aki becsap és egy tetovált is olyan aki életed végéig szeretni fog.
2020. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!