Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bunko voltam vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunko voltam vele, de aztan elnezest kertem es megsem ir. Az azt jelenti hogy meg mindig haragszik, vagy nem erdeklem annyira hogy megbocsajtson?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire voltál bunkó és mennyire tűnt úgy, hogy őszintén kérsz bocsánatot.
2020. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attol is függ miért voltál vele bunkó, és jogos volt-e.
2020. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bocsánatkérés óta eltelt már egy hét, akkor valószínűleg nem a haragja vagy a megbocsátás hiánya miatt nem ír, hanem mert egyszerűen úgy döntött, hogy nem vállalja a kapcsolatot olyasvalakivel, aki időnként bunkó módon viselkedik. Egész más dolog a megbocsátás és a harag elmúlása és az, hogy akarja-e a kapcsolatot folytatni veled. A bocsánatkérés nem teszi meg nem történtté a dolgokat. Valószínűleg megismerte egy oldaladat és úgy döntött, a továbbiakban nem kér belőled. Velem is megtörtént, hogy megütközést keltő módon viselkedtem, a barátnőm megértette a kiakadásomat, de egyszerűen ő olyan társat keresett, aki sosem ilyen, s így bár megbocsátott, mégis szétmentünk.
2020. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene, hogy irjon? Ha én mindig irogatnék a bunkoknak akkor folyamatosan verném a billentyüket.
2020. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elnézni a kecske két szarva közt lehet mikor túl szorosan van az ember mögötte
2020. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat kb az volt a helyzet hogy en beszelgetes kozben valami piti dologra felkaptam a vizet,es az egesz tovabbi komunikacio alatt ereztettem hogy neheztelek ra.. aztan egyszer csak fogtam magam es leraztam.utana orankent kerdezte higy most mi bajom van,amit en mind megneztem de nem valaszoltam..majd napok mulva ra irtam,de nagyon erzodott hogy elege van belolem
2020. jan. 18. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé bunkó voltál. Kérdezd meg őt, ne minket.
2020. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

A hisztit senkise szereti. Kb hülyére vetted. Tanuld meg, a z ilyen eseteket minel hamarabb a tudtara kell adni. Nem napokig durcazni.Ismerosek a mémek a nők "miabajod? -semmi." Jéről. Na pont az ilyen esetek miatt van bar csak gyanitom higy lany vagy. A fiuk nem csinálnak ilyet.

Ne irogass neki. Ha kellesz nekibugyis felkeres. Nem futunknolyan szekér után ami nem vesz fel. Ő is igy tett.

2020. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudta hogy mi bajom van...csak ereztettem vele meg azok utan is..
2020. jan. 18. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem jobban is jartál. Az az ember aki tudja mi bajod és zokon veszi hogy bajod van es nemnir egy hetig az nem szeret. Aki szeret annak nem kell egy het mert sok vagy neki. Annak pont hogy semmi sem vagy neharagudj hogy ezt írom, de nem érdemel meg. Aki nem tud kiengesztelni aznap ,azirant te sem erzel komoly erzeseket csak a lila köd hormonok.

Ha velem bunko a ferjem raszolok vagy megsertodom es bar ha elnezest kér akkor is huzom vele az agyat es egx ket napig meg bant, de nem birom ki hogy ne irjak neki. Pedig a 11 év alatt bantott már meg neha eleg rendesen, es sajnos en is őt. Emberek vagyunk mindketten.

2020. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!