Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a rokonságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a rokonságon belül csak nekem nem alakult sehová az életem?

Figyelt kérdés
Előfordul hogy rokonok megkérdezik, hogy van-e udvarlóm, erre képtelen vagyok azt mondani hogy nincs. Az unokatesóm nagy része házasságban él, és/vagy gyereke is van. Csak nekem nincs senkim. Jártam már együtt férfiakkal, de egyiknek se volt komoly szándéka felém. Míg az unokatesómnak ezek szerint kisikerült fogniuk egy rendes férfit.
2020. jan. 18. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi családunkban is volt ilyen lány, csak neki nem volt soha kapcsolata miközben már mindenki hozta a feleségét / férjét + gyereket a családi összejövetelekre ő mindig egyedül érkezett. Aztán később lett neki is párja, egy nagyon jóvágású, jófej figura, tök jól elvannak együtt már évek óta. Azóta a sors fintoraként a nagy etalon, előljárók közül volt aki elvált. Ennyit a tökéletes összképről, egyszer még együtt jöttek minden oké, a kövi találkozón már egyedül érkezett az unokatesóm hogy 10 év után véget értek. Ne add fel, egyszer neked is lesz egy rendes pasid csak ne frusztráld magad ilyeneken, ez nem verseny.
2020. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy 30 évesen már annyira kapkodnának értem a férfiak.
2020. jan. 18. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mész el,én is amit tudok kihagyok! Nálunk is mindenki barát/barátnő, férj/feleség nekem meg sose volt barátnőm! 25f
2020. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Undorító vagy.



Nekem sincs senkim, de amikor látok boldog párokat, mosolygok, gondolatban hosszú boldogságot kívánok nekik, és szintén gondolatban megsimogatom az arcukat.



Te egyszerűen irigy vagy, részben emiatt sincs senkid.

2020. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy??: Hallottad -e már bárkitől azt, hogy az életben a megismerés maga, ami jó? Nem ideig-óráig jó- hanem örök érvényűen jó.



A gnózisz, ahogy a görögök mondták, a világ megismerése. Ennek elengedhetetlen része az önmegismerés. "Ki vagy te? A határtalan, aki a határok közt megjelent"- mondja Weöres Sándor. És ezért jelenik meg minden ember, hogy az igazságot megértse.



Olvastad Weörestől: A teljesség felé c. írását? Olvasd el. Érdemes.



Vagy olvasd Szabó lőrincet:



Fák, csillagok, állatok, kövek



szeressétek a gyermekeimet.



Ha messze voltak tőlem, azalatt,



eddig is rátok bíztam sorsukat.



Énhozzám mindig csak jók voltatok,



szeressétek őket, ha meghalok.



Tél, tavasz, nyár ősz, folyók, ligetek,



szeressétek a gyermekeimet.



.........olvad tovább. Önsajnálat helyett.

2020. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nézel ki. Maga a korod nem meghatározó.
2020. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!