Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egyáltalán valami értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán valami értelme a szerelemnek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Most komolyan emberek.. lehet h jópárakat ez meg fog mosolyogtatni.. de 18 éves vagyok és úgy érzem már-már reményvesztett. annyit csalódtam már a szerelemben, h nem is tudom van-e egyáltalán értelme keresni.. igazából eddig ha szerelmes voltam, akkor azt mindig nagy csalódás és fájdalom követte. és őszintén szólva, amikor nem volt egy ideig senki, akkor teljesen kiegyensúlyozott voltam.. jól éreztem magam.. most meg ha csalódok olyan depresszióba tudok néhány napig esni.. és ez olyan rossz így, mert mikor meg szerelmes vagyok, érzem h ez hiányzott az életemből. Ti h vagytok ezzel? másnak is vannak hasonló gondolatai?? 18L
2010. júl. 21. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Számodra már nincs.
2010. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
vannak
2010. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

34 éves vagyok. Ha érdekel, itt a történetem... Hosszú lesz és nem vidám.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
én meg értelek 19-vagyok bele szeretem egy 18-éves lányba 2-évig csak néztem ahogy másokkal jár és mikor szabad lett össze jöttünk annyira jól éreztem magam de... aztán 1 hónapra rá leszopott valami sráct és ott hagyott :( azóta vagyok depressziós pedig már 1-éve tudom milyen rossz énes próbálkoztam a szerelemmel azóta
2010. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsó: elolvastam a kérdésed, és válaszoltam is ráá..

köszi a válaszokat!! még írhattok, kinek milyen tapasztalata van...

2010. júl. 22. 00:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 24évesen voltam így ahogy te. Az utolsó években már nem is tudtam senkit megszeretni. Kezdtem én is feladni. De közben volt egy lány, aki tetszett, de sose tudtunk összejönni, mert vagy neki vagy nekem volt valakim. Rá 2évre összejöttünk. Azóta úgyérzem, hogy amit eddig éreztem az nem is szerelem volt. Senkit sem szerettem még úgy ahogy őt. Szerintem ne gondolj arra hogy csalódsz, élvezd ha boldog vagy. Nekem 1hét boldogság simán megér 1depis napot :)
2010. júl. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát figyi :)


Ha túl leszel a 10 komolyabb csalódásodon mint én akkor a 11.- et már sokkal könnyebben tudod kezelni.


Végülis most vagyok olyan kapcsolatban ahol először érzem azt - NA ezért a lányért megéri küzdeni - 2 hónapja vagyunk együtt - nem mondom h minden jó de legalább nem reménytelen


22F

2010. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van, de csak akkor ha viszonozzák:/
2010. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is sokat csalódtam már a pasikban, nagyon sokat szenvedtem. 1 éve egy rossz kapcsolatom után azt mondtam, elég. De aztán megint kihasznált egy srác, neki csak a szex miatt kellettem. Teljesen kikészültem, pasit se akartam látni. Rájöttem, hogy sokkal jobb csak a barátnőkkel lenni, bulizni, élvezni az életet, pasik és ezzel együtt gondok nélkül. Mindenkit leráztam, akiben valami kicsi kis nem tetszőt találtam, muszáj volt, nem akartam mégegyszer csalódni. Ha az elején nem stimmel már valami, mi lenne később?!

Na, aztán egy véletlen folytán összeismerkedtem egy sráccal, akit sokszor láttam már a városban. Helyes srác, sok csaj odavan érte, azt hittem biztos valami szoknyapecér lehet. :D Most lassan 2 hónapja, hogy ismerem, azt mondom, nála rendesebb fiút soha nem ismertem. Helyes, talpraesett, társaságban tipikus menő csávó, mégis mikor velem van, figyelmes, odaadó, el sem hiszem, hogy megtaláltam őt. :) Félek, a régi csalódások miatt, de őt ismerve úgy érzem, van értelme a szerelemnek. Hogy boldoggá tehetek egy csodálatos embert. :)

És ha kiegyensúlyozott akarsz maradni egy kapcsolatban is, nem szabad 100%-ig a pasinak szentelned magad, persze, szeresd és törődj vele, de ne ő legyen a mindened. Őrizd meg mellette a saját életed, járj el a barátnőiddel, járj el nélküle is, legyenek saját terveid, céljaid, amiket nélküle valósítasz meg - maradj önmagad. Nagyon nehéz megtanulni, nagyon nehéz nem odaadni mindened idővel, de muszáj, a kapcsolatotok is sokkal jobb lesz, jobban fog tisztelni, ha látja, hogy egy talpraesett, önálló csaj vagy! Én is most épp ezzel próbálkozom... :) Szóval ne add fel! Az egész lényege, hogy sokat keresgélj, válogass, ne adj lejebb az elvárásaiddal, mert úgyis megtalálhatod azt a srácot, aki neked kell! Csak sok idő és energia - na meg sok csalódás. :( Csak keersgélj, bátran, ismerkedj, és ne gyere össze az első jöttmenttel! Kitartás! :) Aztán majd meglátod, van értelme... :)

19/L

2010. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is sok kapcsolatom volt eddig és voltak köztük nagyon komolyak is volt benne egy olyan hogy a srácot szerettem nagyon és eleinte úgy tűnt ő is de nem elégé és valaki irt a nevembe neki nagyon durva dolgokat és ez visszafele is lezajlott aztán meg hiába mondtam bármit is nem hit nekem és borzalmas volt úgy szakítani hogy semmi sem igaz és semmiről nem tehetek.. De a fájdalom már elmúlt néha gondolok rá de már nem érdekes a dolog ..:) Most egy nagyon komoly kapcsolatom van és félek mert ő messze lakik tőlem és nem találkozzunk gyakran de annyira jól megvagyunk és kitartunk így is hogy nem lesz ebből gond remélem..:) egyébként szerintem mindenkinek van párja az életben csak rá kell találni és sajnos van hogy rosszul választunk azért sok szerencsét!
2010. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!