Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek ebbol milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pataki.csilla kérdése:

Szerintettek ebbol milyen kapcsolat lesz akik a vegen egyutt maradtak?

Figyelt kérdés
szoval van egy lany es volt neki egy 2 eves kapcsolata de miellott meg nem szakitott vele talalkozott egy sracal akivel lefekutek es beleszeretett vagyis azt mondta neki hogy megtalalta az elete szerelmet megigerte a sracnak hogy dobni fogja a baratjat na de a srac ki ment kulfoldre dolgozni tartotak a kapcsolatott de meg kozbe egyutt volt a bartjaval aztan jott egy harmadik srac es azzal ossze jott a csaj es dopta a kapcsolatat es a nagy szerelmet is.A 2 szamu srac aki kint dolgozik kozbe ossze jott egy csajjal kint miutan dopta a csaj mikor haza jottek terveik voltak de mivel nagyon kulonboztek vege lett a kapcsolatnak es mert meg a srac figyeljetek talalkozni akart a csajjal aki dobta de nem talalkozot hanem rairt es ujra beszelgetek a csaj dobta a 3 szamu csavot a 2 szamuert akit a nagy szerelmenek mond.
2020. jan. 19. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Fiatalság bolondság.

Mi is szakítottunk egyszer a férjemmel (meg mondjuk soha sem csaltam) 2 évig együtt voltunk aztan volt egy 1.5 éves szünet. Mikor újra összejöttünk mindenki azzal jött hogy a bablevest nem jó felmelegíteni stb. Na azota eltelt pár év, 15 éve vagyunk együtt, házasok azóta, két gyerekkel.

2020. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy értelmetlen katyvasz, plusz hemzsegnek benne a helyesírási hibák.
2020. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindenki ezzel a helyesirasi bizeriaval jonn gyors leirtam amit jol mondod egy katyvasz de valos
2020. jan. 19. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hat figx sztem de nem vok ben bisztos de sztem nem erdems ezel foklalkznsi ugyse lessz vele tud ezek ijen riibik


Így néz ki az irományod, remélem ebből látod vagy esetleg érzed, hogy mennyire szánalmas. Vegyél egy nagy levegőt és gondold végig mielőtt leirod, senki nem kényszerít arra, hogy másodpercek alatt fogalmazd meg vagy gépeld be. Így egyrészt értelmezhetetlen, másrészt senki nem fog komolyan venni.

2020. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha én szerelmes vagyok valakibe, akkor az adott személlyel jövök össze és nem mással!

A csaj miatt nem hiszem, hogy hosszú életű dolog lesz, aki látszólag nem bír megmaradni egy pasi mellett.

2020. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Hat ha egyszer a 2-es szamu jelolt az igazi, akkor nincs mit tenni. Jo nekik!
2020. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem egy olyan fórumon kérdezősködsz, ami az anyanyelveden van?😓
2020. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizéria... Kedvenc szavam lett. :D

Szóval van ez a Mizéria. Hát a Csajszi nem éppen a megbízható kategória... Hamarosan dobni fogja az "élete nagy szerelme ketteskét", mert jönni fog egy következő...

2020. jan. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!