Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekszünk folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszünk folyton?

Figyelt kérdés

Féltékeny típus vagyok, sajnos. Már elég jól tudom leplezni, de néha előtör, ha látom, hogy közösségi oldalakon lányok írnak a képei alá. De kezdem az elejéről, bocsi, ha hosszú lesz!


Eddig akikbe szerelmes voltam, mind átvertek, vagy jártak velem pár hónapig, és szakítottak velem más lány miatt. Innen a féltékenység, vagyis a félelem attól, hogy az aktuális barátom is elhagy másért. Nem akarom kisajátítani, nem is tehetem, hiszen messze lakunk egymástól, havonta 1x-2x tudunk találkozni. A mostani barátommal 10 hónapja járok. 9 hónapot várt arra is, hogy a szexuális életünk is fellendüljön, mert még szűz voltam. Amióta megtörtént a dolog, folyton csak veszekszünk. Nem értem, miért, úgy érzem, csak 'arra' kellettem neki, és most a minősíthetetlen viselkedésével próbál elriasztani magától. 10 hónap alatt többször szakítottunk, de mindig visszataláltunk egymáshoz. Most már a szüleit is ismerem. Úgy volt, hogy augusztusban megyek hozzájuk, de azt hazudtam neki, hogy 2 hétre nyaralni megyek, csak mert kíváncsi voltam, hogyan reagál. Sehogy sem reagált, egyszerűen nem érdekli semmi, ami velem kapcsolatos! Pokoli kínokat élek át, nem tudom, mit akar tőlem, én sem tudom már, hogy mit akarok tőle. Folyton csak játszik a gépen, és a haverjaival lóg. Meg sem kérdezi, hogy érzem magam. Rámír, és elkezd veszekedni a semmin. Mit tegyek? Nem lehet vele normálisan beszélni! Ma reggel is próbáltam, erre közölte, hogy pillanat, mert pókerezik...Aztán 5 percig szidott.


2010. júl. 22. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, amire kellettél neki már megvolt: szex, és szerintem ha ilyen a pasi, az a 10 hónap alatt már számtalanszor megcsalt, hagyd ott...
2010. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most őszintén.. Mi tetszik egy ilyen bunkóba?? Hagyd ott és keress egy olyan srácot aki megbecsül. Az meg, hogy neki adtad a szüzességed, háááát opó. Már bocs a kifejezésért. amúgy sztem nem csak "arra" kellettél neki ha már annyit várt, hogy lefeküdjetek, viszont ez a havi 1-2 alkalom nagyon gyéér. sztem nincs ennek értelme..

20 F

2010. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát még mindketten szülőkkel élünk, tanulunk. És nekik a havi pénzük, amiből megélnek, 60ezer. Én mennék, van pénzem, de ha nekik nincs kajára se, nem mehetek...
2010. júl. 22. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, egy ilyen bunkó srác nem érdemel meg téged. Valószínű, hogy csak azért kellettél neki, hogy lehessen kivel szexelni. Keressél egy tisztességes srácot, szerencsére vannak még. :))
2010. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia=)

nekem is volt egy ien kapcsolatom ami távkapcsolat volt, az elején olyan gyönyörü volt mindketen nagyon szeretük egymást csak sajnos idövel miis elkezdtünk vitázni és egyre több let a vita mire a fiu aztmondta inkább szakitsunk mert ez idövel több szenvedés lesz mint öröm =| és nehéz tudom és még mindig szeretem öt és öis engem de télleg igy a legjobb megoldás, szerintem neked is szakitanod kéne és keresned egy fiut aki közelebb él hozád =)

16L

2010. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szija:) én tegnap 1 éve vagyok eggyüt bnömel aki 120km-re lakik tölem :) hetente kb 2-3szor lemegyünk egymáshoz és szeretjük egymást:) persze mi is összeveszünk minden hülyeségen de mindig ki is békülünk :) de ha tleg ien tapló veled akkor szerintem sem érdemel meg :)

F/18

2010. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!