Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem normális hogy egyedülállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális hogy egyedülállóként párokra irigykedek?

Figyelt kérdés

Nekem most nincs párkapcsolatom pont azért érzem ezt. Már 1 éve hogy nincs senkim, és azok a kapcsolatok is amik voltak csak pár hónaposak voltak, nem mindig, de a legtöbbször velem szakítottak.

Amúgy konkrétan nekem nem kellenek azok a pasik, akik kapcsolatban vannak, de maga a kapcsolat hiányzik, ezért irigylem, akinek olyan szerencséje van, hogy szeretik, és elfogadják olyannak amilyen. Annyi boldog párt látok az ismeretségi körömben is facebookon is.


2020. jan. 20. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell ez az egyedül lévő időszak sztem nemcsak azért h elkezdd értékelni a pàrkspcsolatokat hanem mert ido elengedni a rossz beidegzodeseket is. Pl nekem 1 ev után lett most megint parom, megis néha azon aggodom h megismetlodik a korabbi helyzet ami a korabbi kapcsolatomnal kijott.
2020. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ismerkedsz,párt keresel: teljesen normális.
2020. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, fogadd el hogy irígy vagy ne bántsd miatta magad. Ez az irígység alább fog hagyni mikor leveszed a fókuszod róla és megkeresed azt ami neked örömet okoz. Ilyenkor a "nincsséget" sugárzod ki magadból hogy te neked nem lehet, te nem vagy rá méltó és minden ilyen negatív "f*st" de ha tudod hogy neked lesz, vagy már van, ott él benned akkor ez el fog tűnni. Nem kell nézegetni, emészteni magad ilyen dolgokkal elfog múlni. Ez nem szerencse kérdése kedves, a szerencse nem véletlen azt megteremtették minden ember, hiába annak látszik. Mindenki lehet szerencsés és szerencsétlen itt az a fontos hogy min van a fókuszod mi él benned. :) 22/F
2020. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd lesz neked is párod ha megérsz egy kapcsolatra és /vagy szingli pasik után keresel. :)
2020. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyet tudok tanácsolni: NE hidd, hogy a kirakat kapcsolatok tényleg olyan boldogok!


Tehát amit odakint az utcán, vagy a facebookon látsz.


Nyilvánosan mindenki a legjobbat akarja mutatni. Aztán igen, a színfalak, és a telefon mögött bújik meg többek között a társas magány is.


Nagyon kevés igazán boldog kapcsolat van, az első 2-3 év után a legtöbben előjönnek a problémák, majd a szakítás.



Nincs mire irigykedni.


Akarhatsz magadnak valakit, de sose irigykedj másokra, mert nem látod teljesen az életét úgysem.

2020. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. A saját életeddel foglalkozz az helyet h mások után irigykedsz. Egyedül is boldognak és kiegyensúlyozottnak kell lenned nem A kapcsolattól várni ezt, így sokkal hamarabb lesz kapcsolatod is.
2020. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Rád férne már egy dugás, mi?
2020. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, jelenleg egyedülálló. Amikor párkapcsolatban voltam fordult a nézetem. Azokat irigyeltem akik egyedülállóak. Nem azért, mert boldogtalan voltam a kapcsolatban, csak eltűntek azok a dolgok, amik az egyedülálló lét értékei között szerepeltek. Neked sem rosszabb, mint aki kapcsolatban van, mert a párkapcsolattal járó értékeket megkapta, de az egyedülálló lét értékeit elvesztette. Erre lehet nem jön rá, vagy bizonygatni akarja magának, hogy boldogabb kapcsolatban. Kitudja. Erre magadnak kell rájönni, hogy számodra mi a fontos.

Nekem a szabadidő. Most jelenleg annyi van, mint a tenger munka mellett.

2020. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!