Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomat felvinném. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat felvinném. Hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

A lakótársammal egy ideig megbeszéltük ki kit visz fel és mikor (például én páromat de amúgy nem szexelni, hanem csak úgy, ő meg csoporttársait vagy unokatestvérét). Egy idő után viszont volt, hogy ő nem szólt előre nekem, hogy visz valakit, ezért egy ideje én se kérdeztem meg mehet-e a barátom velem. Ha ő nem kérdezi meg mostanába, nekem se muszáj? Nem aludna ott a barátom, csak pár órára mennénk. Amúgy a barátomnál szoktunk találkozni, együtt lenni (sütögetés, filmezés, erotikusabb dolgok) de a héten nem biztos, hogy nála meg tudjuk oldani és tudok akkor menni hozzá, mikor neki jó, ő viszont jöhetne (nála most a héten nem mindig lehetnénk kettesbe). Valószínű egy alkalomról lenne szó a héten. A lakótársammal még azt se beszéljük meg, hogy kivel mizu, csak ritkán, főleg akkor mondja mikor van ott, ha én rákérdezek.


Remélem érthetően írtam le. Szóval kérdezzem meg tőle, hogy mikor lesz ott, mert vinném egyik nap a barátomat és akartam, hogy tudjon róla vagy szarjam le az egészet, meg se kérdezzem?

Mikor úgy volt, hogy ott aludt volna valakim, én szóltam neki, de akkor azért mert az éjszaka lett volna, bár végül nem aludt ott (az a lány aludt volna ott, aki unokatesóm és vele laktam ott mielőtt ez az új lakótársam lett volna). Ekkor mondta, hogy megköszöni, hogy tájékoztattam de ő engem meg sose tájékoztat.


Annyi lenne zavaró esetleg, hogy a barátom is csak kimenne egyszer a wc-re, ha sütnénk valamit, vagy csinálok neki teát, azt nyilván a konyhában tennénk, ha meg pettingelnénk (még szexig nem jutottunk) akkor azt persze az én szobámban.


Az egyik lehetőség: meg se kérdezem a lakótársam, hogy mikor lesz ott.

Második lehetőség: megkérdezem mikor lesz ott és megmondom, hogy vinném a párom valamelyik nap.

Melyiket választanátok?


2020. jan. 20. 10:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy én is egyetemista vagyok és lakótársam is. Szorgalmi időszakba egyértelmű ki mikor van ott de most nem.
2020. jan. 20. 10:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk szólni egymásnak, de azért olyan is volt már, hogy ez elmaradt :) felnőttek vagytok, nem gáz

20l

2020. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl gondolod.

Egyszerűen szólsz: van ez a pasi;néha jön. "Ugye nem zavar." pont és nem kérdőjel.

El fogja fogadni a dolgokat.

2020. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!