Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd, hogy nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd, hogy nálad lakjon egy ideig?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel azért szakítottunk, mert már nem szeretett. A szakításnál eléggé összevesztünk, 7-8 hónapja nem is beszéltünk egymással.


Tegnap felkeresett. Elmondta, hogy összejött valakivel, nagyon hamar összeköltöztek, de most szakítottak kb. 4 hónap után. Nincs hova mennie, csak haza tudna menni, de nem akar, mert az apjával nem jó a kapcsolata. Jelenleg nincs munkája, nincs lakása, barátnője nincs, szóval ezért keresett meg. Szerinte én vagyok annyira rendes, és szeretem annyira, hogy segítsek rajta.


Nekem a szakítás óta jobb lett, míg ő még mindig ott tart, ahol 3 évvel ezelőtt is. Tanulni nem akar, munkahelyeit egyiket sem szerette, így folyamatosan váltogatja, apjával mégmindig nem jó a kapcsolata. Amikor szerelmes voltam belé, akkor emiatt ezekkel nem foglalkoztam, de most sajnáltam. Így tegnap igent mondtam.


Te mit tettél volna?


2020. jan. 20. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre jól döntöttél, emberi cselekedet.

Viszont csajozni nem tudsz egy ideig emiatt, s van rá esély, hogy ott lesz a nyakadon egy ideig.

Az ő esetében a legkönnyebb megoldás, ha megint "szerelmes" lesz, és össze költözik a fiúval, nade ki akar foglalkozni egy olyan lánnyal aki az exénél lakik...(?)

Munkával pedig, ha jól sejtem nem fog annyit keresni, hogy albiba menjen...

Kitartást, komám!

2020. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Oldja meg. Előtted is megoldotta.


Vakarózni tudok azoktól az emberektől, akik akkor vesznek elő, mikor kell valami és nyilván úgy, hogy tudják, hogy a korábbi érzelmi kötelék miatt hajlamos is vagy nekik elgyengülni és engedni a kihasználást.


Ő meghozott egy döntést korábban, azt, hogy nem kellesz az életébe. Összejött valakivel, aki a helyedbe lépett és most hozzád megy, hogy vakard ki a szarból, amit ő csinált magának... Semmi közöd már hozzá.

2020. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Nemet mondtam volna. Igazából úgy lennék vele hogy nem az én dolgom. Mondott ket szép szót.. És bedöltél.. Kihasznál csak.
2020. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Apjához költözzön haza. Legalább lett volna lehetősége csiszolni viszonyukon.
2020. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne legyél balek, kérdező. Nem csak anyailag leszel lehúzva.
2020. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
*anyagilag
2020. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Hagyod h kihasználjon? Én biztos ki nevetnem h komikus.
2020. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltál neki elég jó, nem elég jo az apja és most vissza táncolna hozzad mert nem jött a nagy szerelem? Hagyad már! A férfias büszkeség?
2020. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye barom az aki megengedi neki. Csak kihasznál és anyagilag le fog húzni mivel leírtad hogy se tanulni se dolgozni nem szeret. Tehát bszik elmenni dolgozni mert büdös a munka neki. Így azt várja hogy majd valaki eltartja. És téged választott erre a feladatra. Baleknak néz és igaza is van
2020. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyszer beköltözik soha többet nem rakod ki.

Úgy küldtem volna a halál facára hogy csak úgy csörren.

Igazi lúzer vagy....

2020. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!