Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy pasi? Ilyenkor mit gondolhat valójában?

Figyelt kérdés

Egyszer azt mondja aranyos vagyok, utána azt hallom vissza, hogy másnak degradálóan nyilatkozik rólam. Ilyenkor mi baja? Valójában nem kedvel?

Tudom, hogy biztosra senki nem fogja itt megmondani, de ötletekre is kíváncsi vagyok.


2020. jan. 20. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem állsz elé és kérdezed meg, hogy mi a baja veled vagy egyáltalán van-e megbeszélni szükséges problémátok egymással, mert ezt meg azt hallottad vissza?
2020. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésre válaszolsz? Ha nincs ötleted, tanácsot nem kértem....
2020. jan. 20. 13:17
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Te figymár..ha nem érdekel a megoldás minek jösz ide? Egyesnek igaza van, tőle kéne megkérdezni mit gondolhat nem tőlünk 🤦🏻‍♂️
2020. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Neked szerinted mit mondjon? Szemedbe is derogálóan nyilatkozzon? Valószínűleg sexre kellesz. A haverjainak meg minek áradozzon feleslegesen.
2020. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

“Tudom, hogy biztosra senki nem fogja itt megmondani, de ötletekre is kíváncsi vagyok.”


Bocs, hogy mertem kérdezni!

2020. jan. 20. 13:27
 6/21 A kérdező kommentje:

Tegnap olvastam pont egy kérdést, a kérdezőnek teljesen igaza volt.:) Ide csak frusztrált egyének járnak.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1028..

2020. jan. 20. 13:30
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet ketszinu.
2020. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni, de azt nem akarja, hogy más is tudja, mert felvállalva nem lesz. Ez az első tippem.
2020. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, hasonlóra gondoltam én is. Köszi!
2020. jan. 20. 13:47
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem kerekperec mond meg neki, hogy köztetek csak is szex kapcsolat jöhet szóba. Így neki sem kell felvállania a kapcsolatot. Én azt mondom feküdj le vele.
2020. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!