Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval a férjemnek a testvérén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beott27 kérdése:

Szóval a férjemnek a testvérének a férje (férjem sógora) nagyon tetszik igazából nem kapcsit akarok vele egy kis kalandot de nem tudom ő hogy reagálnak erre szerintetek mit tegyek :-\?

Figyelt kérdés
Ne, kimenetek elfogadok minden tanácsot KK .

2020. jan. 20. 15:28
 1/9 Okos Gábor válasza:
40%

Hát ha férjed van, és ez a szituáció, akkor miért nem válsz el?

Ha már nem szereted, és csak megszokásból vagy vele, akkor ennek semmi értelme.

De ha annyira akarsz valamit tőle, akkor beszélj vele, mondjuk nem hiszem hogy egy normális családos ember ebben benne lenne.

Női "logika"..

2020. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
74%
Szerintem semmit!
2020. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Öööhm...ásd el magad
2020. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szólj a férjednek, majd ő megmondja!
2020. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Itt a kerdes inkabb:

"Hogy reagalna a ferjed es a sogornod, ha ez kiderulne?"


Undorito, hogy ki mindenki kot hazassagot, amit aztan keptelen tiszteletben tartani!

2020. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? Ez nagyon csúnya helyzet, ha kiderülne akkor szétverné a családot mindkét oldalon. Ne akarj balhét!
2020. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát azért ehhez gyomor kell, hogy a férjed lány testvérének a férjére rácuppanj. Khm!


Nem azért de képzeld el a szituációt:


Drágám, a testvéred férjével kalandoztam, míg te a testvéreddel boltba voltál.


Ne mááár!


Vagy a testvér megkérdi tőled, hogy van fiú testvéred? Ja van, várj szólsz neki. Mire te: Aha. Mire a testvéred jön és a csaj szépen elbeszélget vele, és aztán odamegy a testvéred hozzád, és megkérdezi, hogy mit szólnál, ha a férjed már készíti a válási papírokat?


Csak hogy mégse már a férjed vagy a lánytestvértől tud ezeket a dolgokat, hanem a saját testvéredtől.


Mert ugye elképzelted a szituációt, ahogy a két testvér beszélget, hogy te figyi már miért van olyan illat a férjem ruháján mint amit a te feleséged használ parfümöt, vagy a férjed kérdi, hogy mekkora a lába a férjének, mert az ágyukban talált egy fél pár zoknit, mikor hazaért, mert ugye gyorsan el kellett iszkolni.


Vagy szerinted ez családban marad?


Szerintem most kéne gondolkoznod, hogy ne, és azon is hogy mennyire szereted a férjed, és hogy mennyire tiszteled a lánytestvérét és a lánytestvérének a házasságát. Nem hinném, hogy a férjed testvére és a férje kaphatóak lennének egy négyesre, már az is milyen lenne már mert ugye az már vérfertőzés is lenne, mert a férjed testvére a lánytestvére.

2020. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lennék a férjed testvére, hogy pofán qrjalak. 🙂
2020. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kősz H őszinték vagytok és teljesen igazatok van 😔😔 Dee az érzéseim el nm tudom megszabni vagyis inkább a vágyainak nm tudok parancsolni és hiddjetek el H mégis kaptam ezért a bünös gondolatért mert évek óta van ez H magamba folytom de tudom h ő sem tisztességes ő is csalja a feleségét engem megcsalt a férjem és ezért volt merszem ki írni H egyszer teljesuljon az amire évek óta vágyom gondoltam segitetek kicsit Dee igazatok van 😔
2020. jan. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!