Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a felfogása? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a felfogása? Most félek mert most van egy kapcsolatom és ebbe nem tudom majd tittkolni. Mert szerinte kurv@ság lefeküdni a pasinkal.

Figyelt kérdés

Na szóval volt egy kapcsolatom 3év 8hónapig tartott, anya nem tudott róla mikor voltunk együtt,mármint mikor szeretkeztünk.Pedig az a fiú 22éves

Azt hiszi hogy a kapcsolatban jó ha csak 10szer együtt lehettünk a fiúval.

Na de most van egyí kapcsolatom még friss és ebbe nem tudom majd megint titkolni.


18/L a barátom 19


2010. júl. 22. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
anyud számolta,vagy mi?most ha már nem vagy szűz,és lefeküdtél az illetővel,akkor nem mindegy h 10szer 20szor vagy mindennap 2szer?
2010. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kincsem 18 éves vagy felnőtt azt csinálsz amit akarsz anyudnak nincs beleszólása abba h kivel mikor mit

ezt neked kell érezned és nem neki :)

figy majdnem 4évig jártatok ez természetes h megtörtént

17/L

2010. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Eltudom képzelni hogy az anyukája ott áll mellettük - méri az időt és egy clickelős géppel minden alkalom után kattint 1-et - és ha 10 ig elszámolt - lezárja a "meccset" :)

Vicces - de sajnos vannak ennél gázabb dolgok, szituációk is


22F

2010. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

érdekes lenne, utolsó válaszoló :D

De egyetértek egy előttem szólóval. Már elmúltál 18, azt csinálsz, amit akarsz, a te életed. És az anyukádnak bele kell törődnie, hogy már nem egy 12 éves kislány vagy, hanem komoly, érett felnőtt. Fogadjon el olyannak, amilyen vagy, vagy pedig nem érdemli meg a figyelmedet.

2010. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ott állni nem áll ott, csak soha nem engedett el a barátomhoz, ott aludni kinyilvánította hogy ő soha nem aludhat nállunk.Szóval mindez tittokban volt, és igy ő nem tud semmiről, és belekell hazudnom szinte az arcába, pedig ez nem olyan jó érzés.

És a barátnőm egy kurv@ mert néha ott alszik a barátjánál -_-'

Na mi lesz a jövője az én kapcsolatomnak?!áh :@

2010. júl. 22. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:

az a gond h nem mondhatod h márpedig ottalszok,vagy a pasim itt,mert anyud tart el,övé a lakás,és bármikor mondhatja h jó kislányom,akkor haza se kell jönnöd többet.ülj le vele beszélgetni,mondd h nem vagy kurv@,ő is együtt alszik apuddal,jóesetben te is úgy fogantál h szexeltek :D

ezen nincs mit szégyellni,és elítélni.én is imádok a barátommal aludni!még ha nem lenne szex,akkor is hiányozna az érzés h mellettem van és átölel.

2010. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Holdtündér ***** válasza:

Áá milyen szülők vannak.

Barátnőm szülei is ilyenek, ezzel azt érték el, hogy a leányzó amint betöltötte a 18-at, úgy elköltözött tőlük, hogy látni sem lehetett a nyomát. :)

Gondolom beszélni nem tudsz vele, mert ha ő azt mondja a hó lila, akkor lila.

De egy próbát megérne.

2010. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt az ottalvás témát is ember válogatja - anyud ilyen.


De ott alvás nem feltétlen jelenti azt hogy nem feküdhetsz le vele.

Exemnél én ottaludtam mondjuk -

De mostani barátnőmnek teljesen más a gondolkodása - ő pl nem aludna nálam és én se nála mert ezt összeköltözés után tudja csak elképzelni saját lakásban - ameddig a szüleinél van addig nem.


De a sex meg - ahogy jön :D Általában hétvégén éjfél - 1 óráig vagyok nála és 23 után alszik mindenki náluk - így akkorra időzítjük.


Szóval az h nem aludhatsz nála nem aztjelenti hogy nem is feküdhetsz le vele - vagy ezt a szemedbe mondta?

22F

2010. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ő a szexet sem akarja, de a barátommal a mostanival beszéltük hogy nem engedte anya az elözőt, és mondta hogy reméli hogy 1-2 szer nálla megengedi majd.Hát reméljük hogy megengedi, de nem most lesz az sem.
2010. júl. 22. 11:12
 10/10 anonim válasza:
Az én szüleim is ilyenek voltak én 14 évesen jöttem össze a barátommal immár 4 éve együtt vagyunk 1 év után feküdtem le vele persze ezt anyu egy ideig nem tudta aztán kiderült,és rá pár hónapra megkértem ,hogy had aludjak nála ez összejött 1 héten 1 szer ma már 18 éves vagyok és amikor azt mondom,hogy anyu elmegyek itthonról és ma ott alszok a barátomnál ő van amikor nagyon kiakad,mert ő szerinte tulzásba viszem,persze mostmár van ,hogy 1 héten 4 szer is ott alszok,na de akor elég dühös leszek és megmondom az anyukámnak,hogy már nem vagyok 12 éves kislány akire vigyáznia kéne,szeptembertől fősulira megyek szóval már nem kell ez,hogy nem nem mehetsz aztán gondolom ezt ő is belátja mert mindig elenged!!Határozottan de ne bunkón és ne ordibálva mond meg neki,hogy már nem vagy ovis!!Ennyi!!!Sok sikert
2010. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!