Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk az exekről, és megmutatta az övét. A pasi 10/10, menő mérnök munkàval, még én egyszerű munkás vagyok...és azt is mondta ő jobb volt az ágyban, mint én.

Ezek után mit tudok neki nyújtani? Egy darab szarnak érzem magam. A csaj amúgy szeretne kapcsolatot tőlem, de én ezek után nem hiszem..


2020. jan. 21. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ennek a nőnek is annyi az érzelmi intelligenciája, mint egy papucsállatkának.

Te meg hülye vagy, hogy exekről beszélgetsz. Jogosan érzed rosszul magad ezek után.

2020. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha téged akar, keresni fog. Ne es szét emiatt, a 10/10 pasitól a mérnök munkàval. Ha téged akar a csaj akkor keresni, fog, ha nem akkor ne keseredje el és lépj tovább. Nem vagy kevesebb.
2020. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ne érezd magad rosszul! Egyszerűen csak rossz helyen kopogtatsz. Hidd el, egy igazi nőt nem zavarja, hogy melós vagy. Nem az számít. Az pedig igazán nem szép tőle, hogy ilyeneket mond neked. Valószínűleg még nincs túl azon a kapcsolaton..Vagy pedig tényleg csak a pénz számít neki. Sajnos vannak ilyen emberek.


A lényeg, fel a fejjel! Tudom, könnyű mondani,hogy ne érezd magad rosszul, de azért próbáld meg :)


35/N

2020. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya ilyet mondani,

de

meglehet, hogy neki is "csak egyszer volt szerencséje"?!


Ne a 10/10-es mérnökhöz mérd magad!!

Az átlagot lásd, vedd számba körülötte.

Ugye, hogy bőven eléred az átlag szintjét??!


Ezek után térjen vissza az önbizalmad,

egy pár hónapos próbát megér, hogy tapasztalhasd

csak véletlen elszólás volt,

vagy sajnos előfordul máskor is hasonló méregetés.

2020. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán csak sértegetni akart...hogy miért...isten tudja.


Nyugodtan hajtsd el a vérbe.

2020. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyet azt kihasználnám.


elkezdenék azonnal másik nőt keresni.


Közben magasról lesz**arnám, hogy mit gondol mit csinál. És jól megdugnám.

2020. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mondd meg neki hogy akkor menjen vissza hozzá.
2020. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezután te egy ilyennek bármit is akarnál nyújtani?
2020. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
A 10/10 mérnök fickó mégis csak ex,akármilyen top pasas. Én ezt a nőt úgy megdnám, hogy az esze elmenjen, aztán dobnám a francba. ;) Idióta liba
2020. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan zavar a dolog. Én ha férfi lennék, nem is pazarolnék energiát egy ilyen mentalitású nőre.
2020. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!