Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk az exekről, és megmutatta az övét. A pasi 10/10, menő mérnök munkàval, még én egyszerű munkás vagyok...és azt is mondta ő jobb volt az ágyban, mint én.

Ezek után mit tudok neki nyújtani? Egy darab szarnak érzem magam. A csaj amúgy szeretne kapcsolatot tőlem, de én ezek után nem hiszem..


2020. jan. 21. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy jobb, csak más. Ez szubjektív megítélés, véletlenül se vedd magadra. Számára valamiért jobb volt az az élmény, de ez nem azt jelenti, hogy te rosszabb vagy bárkinél is. Ez egy kretén piçsa, mert annyi érzelmi intelligencia sincs benne, mint egy hokedliben. Képzelem, milyen nő lehet. 🤣 Gyökere...
2020. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!