Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan feletjsem el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubacar388 kérdése:

Hogyan feletjsem el hogy prostival vesztettem el a szüzességemet? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Hogyan feletjsem el hogy prostival vesztettem el a szüzességemet? 18 éves vagyok. Igazából nem is nagyon emlékszem rá be voltam rúgva, de nagyon. Kb 10 perc volt az egész, de mintha azóta változott volna a gondolkodásom meg a természet figyelembevétele is. Ez hatással lesz a szexuális életemre majd?

2020. jan. 25. 18:10
1 2
 1/16 Hellmano ***** válasza:
100%
Mondjuk prostiknál a higiénia mellett a másik kikötés szokott lenni, hogy se drog se alkohol hatás alatt lévő embereket nem fogadnak. Tehát te lehet valami nagyon alja prostival voltál, aki így fogadott és ezt tuti nehéz is lesz feldolgoznod :D
2020. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem emlékszel rá, akkor nincs mit elfelejteni. Lépj tovább. Az első igazi majd a barátnővel lesz.



Qrvával nem lehet szeretnezni, csak b...ni. köze nincs a valódi szexhez.

2020. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ja és soha senkinek nem mondhatod el. Haveroknak sem. Főleg nem a barátnőidnek majd.


Egyéjszakás során vesztetted el, kicsit be voltál nyomva ennyi. Nem is hazugság, mert egyéjszakás volt. Arról nem kell tudnia senkinek hogy fizettél érte.


Legyen ez a fedősztori, különben a nők 90%-a azonnal szakít ilyenért.

2020. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet annyira be voltál rúgva, hogy nem is vesztetted el a szüzességed, csak azt hitted.
2020. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja lol. Lehet csak maszatolt 3 centis lankadt ormánnyal a bejáratnál, aztán elaludt a Kalányos Eszmeranta keblei között, mint egy nagy csecsemő. Az meg arrébgurította és lelépett a zs-vel a buliról. Így kell 😃
2020. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
De minek csinálsz ekkora ügyet ebből, őszintén? Elvesztetted a szüzességed (nem olyan nagy kár az), legalább a gondoltad, hogy már dugtál, az segítsen az életedben előre. Tök mindegy, hogy prosti volt vagy nem, ugyan az van a lába között, mint bármelyik nőnek. Ne keríts neki túl nagy feneket, abszolút felesleges. Koncentrálj arra, hogy büszkén mondhatod, hogy nem vagy szűz. Pár év múlva röhögve fogtok sztorizni erről, hidd el. Nulla ráhatása lesz a szexuális életedre.
2020. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Most az a bajod,hogy prosti volt,vagy,hogy 18 éves vagy,vagy,hogy részeg voltàl? Nyugtasson meg a dolog,hogy a prosti nem fogja elmondani senkinek.Nem tud róla senki,ergo meg sem történt.Lesznek még kellemetlen élmények az életben,nem csak szex terén.Majd lassan megtanulod kezelni,és pár év múlva magad sem fogod érteni,miért írtad ki a kérdést.
2020. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne igyál ha nem bírod. Sok bajod lehet még, ha nem tudod hogy hol a határ.
2020. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy ez az egész tegnap előtt volt... Ha bevagyok rúgva nemnagyon szoktak rájönni a szüleim se mert egy csendesebb típus vagyok. Csak mintha azóta másabb nekem a világ a gondolkodásaim, a magatartásom.. Nemtudom hogy attól hogy bedugtad a farkad egy punciba miért kell ennyire megváltozni, őszintén igazából vissza se gondolok rá de mint mondtam mintha valami másabb lenne de szavakban ezt nehéz kimondani...
2020. jan. 26. 20:27
 10/16 A kérdező kommentje:
Már nincsmeg az a felkapottság az az adrenalin ami kiváncsiabbá tette az életemet.
2020. jan. 26. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!