Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az ideális korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az ideális korkülönbség, illetve mekkora a maximálisan elfogadható korkülönbség párkapcsolatban idősebb férfi esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férfiként 20 és 30 év közötti lányok véleményére vagyok kíváncsi. Kérlek azt is írjátok le hogy miért. Köszönöm!

2020. jan. 25. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 6-8 év a plafon. Párommal van a legnagyobb korkülönbség eddig mindkettőnk oldaláról, 5 év. Ez is sok ponton kiütközik, de még működőképesnek bizonyult. Próbálkoztam 30-asokkal korábban, de nem... Nem jött be vagy azért, mert ott tartott, ahol annyi idősen illene és én még nem akartam abba belecsöppenni, mert nem éreztem jól magam egy olyan életben, vagy ott rekedt meg, ahol én a húszas éveim elején, és azért tűnt gázosnak...

26N

2020. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 felett már belefér a 7-8-9.


De vannak persze olyan problémák , hogy mivan ha pont 1 évvel idősebb és minden okés...akkor hagyjuk az egészet?

Ugye, hogy nem :)

2020. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az ideális 10-20 év.

Nem érdekel, hogy mások szerint mi az ideális :)


22L

2020. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 0-3 év az idealis, 5 a nagyon max.

A saját korosztalyom vonz mindenféle szempontból.

2020. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3-5 év az ideális , a maximum számomra a 10-13 év körülbelül
2020. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Maximum 14 év,de emberfüggő. Középkorú férfi is lehet egy 20 éves szintjén, és egy 20 éves is lehet korához képest érett.
2020. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!