Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart egy szingli pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart egy szingli pasi egyszerre akár 3-4 szeretőt is? Hogy bírja ezt? Mire jó ez neki? Iyenkor mit gondol?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki így megfelel és ő ezek szerint bírja.

Kérdezd meg tőle, ha ez nem elég.

2020. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert megteheti, mert tetszik ez így neki.
2020. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A hét, hét napból áll. Így is van szabadideje
2020. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Irigykedsz, mi?

Azért tart, mert VAN ESZE!!!!!

Tudja, hogy ha barátnőt tartana, a pénze kontroll nélkül folyna ki a kezei közül. A csajnak ez kell az kell amaz kell. Szoli, műköröm, fodrász, manikűr, pedikűr, minden héten új rucik, új táskák, új cipők, ékszerek, telcsi, annak a a számlája, kocsi, annak a biztosítása és járulékos költségei, évi 2-3 külföldi nyaralás, + 4-5 wellness hétvége ... és ha még kiskutyát is akar .... pffff. Emellett nem mos, nem takarít, nem főz ... csak rendelne. Szex? Áh! Csak az elején (az úgy nevezett beetetési időszakban). Utána a punci maximum akkor használható, ha a nőnek valami érdeke/célja van vele.

Ezt max havi nettó 800-ból lehetne fenntartani - a nők ez alatt szóba sem állnak pasikkal.

Amíg egy (vagy több) szerető mellett sokkal kiszámíthatóbbak az anyagi körülményeket és garantált a szexuális aktus.


Az ilyen pasi okos! És nagyon jól csinálja!

Sok kis golddogger meg pipa, mert nem tudja rátenni a kis kacsóját egy ilyen manus vagyonára.

S, hogy ez mennyire fájdalmasan igaz, azt abból is le lehet szűrni, hogy itt a jobb alsó sarokban hány %-ra húztak le a sértődött kis luvnyák!

2020. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó válaszoló! Te teljesen hibbant vagy.
2020. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szeret szerelmeskedni, vagy érzelmileg szadizni nőket szeret.
2020. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ego fenyezes,onzoseg,gyerekes viselkedes.Nem ferfi.
2020. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem csak a férfiak tartanak egyszerre több szeretőt. Tudok én egy olyan nőről, aki hosszú kapcsolat után szinte még ki se heverte a szakítást, de minden napra talál új fickót. Nem tudom mit lehet ebben élvezni, és majd idővel hogy fogja ezt elkönyvelni magában hogy nem szerették őt, csak használták.


Nem tudom irigyelni, de sajnálni se az ilyen embereket.

2020. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor én egyszerre több pasival is kavartam, nekem nagyon tetszett. Jót tesz az önbizalomnak. Nem vertem át senkit, mindig tiszta lapokkal játszott mindenki.
2020. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

4., akit te írtál azok nem a barátnők...


Kérdező, valószínűleg így éli ki magát. Élvezi, hogy megteheti és nem tartozik magyarázattal senkinek.

2020. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!