Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti tényleg ennyire érzékenyek vagytok?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok sokszor kiigazodni a nőkön, voltam már nem egy nem kettővel, de ettől függetlenül a nők egy örök rejtély számomra (is).


Amikor el akartok érni valamit akkor gyakran bevettek piszkos trükköket is, főleg ha kapcsolatról van szó.

Most épp egy lánnyal van alakulóban a dolog a probléma viszont az, hogy ő jobban akar engem mint én őt. Félreértés ne essék én is szeretném ha velem lenne, de tudom milyen kis hisztis tud lenni, plusz nagyon makacs tehát a fejébe vette - ami kicsit vicces -, hogy megszerez magának bármi áron.

Na most ha fordított eset lenne, akkor kiakadnék, hogy tárgyként kezel és inkább hagynám, de kedvemre vannak a kis üzelmei tehát jó érzés látni, hogy odavan értem, engem akar stb. sokszor nagyon nagy hülyeségeket csinál, hogy felkeltse a figyelmem (halkan jegyzem meg, hogy ez teljesen felesleges, így is felfigyelek rá) és ma délután mikor megbeszéltem vele egy találkát, hogy elmagyarázzam neki mit is szeretnék tőle, nagyon aranyos volt öleléssel köszönt - még egyszer mondom nem vagyunk együtt - érdekelte mi van velem (minden nap egyébként) és elmondtam neki, hogy nem tudom komolyan venni, mert sokszor ilyen kislányos, dögös, de kislányos már a viselkedése.

Elmondtam neki, hogy akkor tudnék benne teljesen megbízni és komolyan venni, ha lefeküdne velem, amire nemet mondott, de aztán felvetettem neki, hogy akkor mi lenne ha legalább meztelenre vetkőzne, hogy jobban megnézzem magamnak, ezután adott egy pofont és elszelelt minden szó nélkül.

Ez még talán önmagában nem nagy gáz, de a barátnője rám írt, hogy hogy lehetek ekkora paraszt, a lány már hónapok (!) óta arra vár, hogy leszólítsam és szeretne velem lenni, elküldött az anyámba mármint a lány barátnője és mondta, hogy a közelébe ne merjek menni, mert akkor tőle is kapok.


Most ezt nem értem, ha velem szeretne lenni egy lány, akkor nem tartozik bele a dologba az is, hogy szexelünk, vagy legalábbis mutassa meg amije van, mert nagyon csinos és így egyre jobban felkelti a figyelmem, a pofozkodással is amit mélyen élvezek is, de azt nem értem mi ez a kirohanás a részéről?


Lányok, ti is így reagáltok vélt inzultusokra, vagy ez ritka eset?



2020. jan. 26. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus isten...
2020. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

off de


"Amikor el akartok érni valamit akkor gyakran bevettek piszkos trükköket is, főleg ha kapcsolatról van szó"


Beszélj a nőrokonaid, anyád nevében, de ne engem és más ismeretlen nőket ne minősítsél.

Remélem az a lány megmenekül...

2020. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Most olvastam el végig. Kamu troll. :/

Leír egy teljesen hihetetlen fantáziát, közbe a nőkre rá sem mer nézni a valóságban.


Igen tudom most azt fogod írni, hogy beigazolódott és tényleg sértődékenyek a nők.

Ne fáradj.

2020. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Jézus, Mária, Szent József! Nagyon remélem, hogy ez kamu.
2020. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Inkább magadon igazodj ki előbb.


A kérdés itt inkább az, hogy tényleg ennyire barom vagy?

2020. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
🤦 Anyám! Te vagy nem vagy több 12-nel vagy max.almodban voltál nem egy-ket nővel. Vagy mindkettő. Mivel face to face a leírtak alapjan esélyed nincs megismerni nemhogy a nőket, de egyetlen egyet se, nem is tudok mit javasolni. Mondanám, hogy talán olvass utánuk, de egyrészt nincs ilyen általános kézikönyv minden nőhöz, másrészt olyan messziről indulsz, hogy az már a reménytelen kategória. Szóval neked is, a nőknek is az a legjobb, ha csak egy troll vagy😉
2020. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj az ha dögös, de kislányos? Már ha nem kamu az egész. Miben kislányos? Viselkedésben vagy öltözködésben?
2020. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, a jelenlegi helyzet az h újra képbe került a lány, de még mindig haragszik, viszont arra gondoltam h meg kéne vele beszélnem a dolgokat és ezért sem akartam új kérdést kiírni róla, fölösleges, viszont most sincsen még pasija neki azóta is "szerelmes" belém a barátnője mondjuk aki elküldött az anyámba ő tagadja, de van neki egy közelebbi barátnője aki nem tud ezekről a dolgokról, szerintetek ha elmondom neki a történetet egy kicsit ferdítve rajta akkor ő egy jó közös pont lenne?


Igazság szerint úgy vagyok vele h nagyon meg szeretném dugni és lehet lenne belőle kapcsolat is de nem tudom nem akarom h a másik lány tudja ezt mert ő is jól néz ki és vele is el tudnám képzelni, de inkább a kiszemelt lány lenne az igazi.


Ti lányok belemennétek egyébként ebbe h levetkőztök meztelenre csak azért h jobban szemügyre vegyen titeket a pasi aki tetszik nektek?

2020. jún. 19. 16:38
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, nagyítóval akarod nézegetni? Hány lumen fénynél óhajtod ezt megejteni? Menjél vele strandra, az nem jó? Vagy sima nyári ruha? Vagy mi az amit ennyire meztelenül akarsz nézegetni? Ha nem lenne barátzóna parátok, kisebb társaságot szervezhetnétek, elmentek strandra és azzal beszélgetsz aki tetszik, nem lenne ez az erőltetett vizslatás és vallatás.
2020. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kornikus00 ***** válasza:
95%
Hú, na én hatalmas nő kritikus vagyok, de ezt elbaxtad öcsém hogy lehetsz ilyen hülye? Jó módodba megveszel? Nem tudtad elfogadni olyannak amilyen? Örülél vona hogy szeret te b*zi mástak ilyeb lehetősége sincs, azt hitted annyire szeret hogy bármit megtehetsz vele, most egy lánynak kell igazat adnom. Most a csaj az hiszi hogy megakartad fektetni! Hülye balfax.
2020. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!