Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja, hogy még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy még soha nem nézte insta profilomon a képeket, mikor tudom hogy igen?

Figyelt kérdés
Régebben már mondott olyan képről valamit, amit csak instán láthatott,azt is úgy hogy Nagyon sokat kellett tekerni hogy lássa, nem rég ismerjük egymást, fiú munkatársam. Aztán amikor beszéltünk és valamit meséltem mondtam hogy de instán van is kép róla..... úgy csinált mintha még soha rá sem nézett volna profilomra.pedig amúgy tuti hogy igen.
2020. jan. 26. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
“Felnőtt kategória”....
2020. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az.. Felnőtt.. De mi értelme van úgy csinálni mintha nem lett volna soha kíváncsi a kepeimre?
2020. jan. 26. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Talán csak leszarja az instagram profilodat, nem foglalkoztatja őt annyira ez a téma.
2020. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Lehet régről ismerőse maradtál, és megnézte hébe hóba..
2020. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szégyelli, hogy érdekelte képeim?
2020. jan. 26. 23:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak nemrég ismerem, mivel online networkingel foglalkozunk, említette is hogy ha hamarabb megtalal biztos hogy ír. Szivesen dolgozik együtt velem, örül véletlenül, amit nem hisz véletlennek.. Hozzá csatlakoztam.
2020. jan. 26. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyit agyalnál értelmes dolgokon, már a doktori disszertációdnál tartanál. Nem tökmindegy, hogy megnézte vagy sem? :D Állítsd privátra, ne a nagyvilágba mutogasd az életed akkor majd nem nézi meg.
2020. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar "creepy" lenni. Én sem vallanám be egy kb. idegennek, hogy átnéztem 500 képét (mondjuk nem is tennék ilyet).
2020. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Priváton van 😊
2020. jan. 26. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a gyakorin fogod megtudni, hogy erdekled-e vagy pont nem. Puszta kivancsisagbol is nezunk embereket, nem szeretjuk, ha tudjak, hogy kivancsiak vagyunk.
2020. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!