Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még mindig gyakran álmodok az enyémmel, pedig van már párom? 20/N (lent)

Figyelt kérdés

2, 5 éve van pár párom, akit nagyon szeretek és nem hagynék el.

A történet az exxel az 2016 ban történt és vége is lett. Ő volt nekem az első szexuálisan de csak szivatott, ő nem lett belém szerelmes és dobott. Engem nagyon rosszul érintett és sokáig fájt. Miért térhet vissza az álmomba gyakran? Álmomba újra szeretnék tőle kapcsolatot de elutasít, en pedig szomorú vagyok. Annyira elegem van már ebből, ilyenkor újra felkavar kicsit, pedig nem hagynám el a párom miatta! Bízni már sose tudnék benne, meg neki is van párja.



2020. jan. 27. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Az első szexuális èlmèny minden ember èletèben egy fontos momentum,legyen az fèrfi vagy nő,legyen az eladó szex jó vagy rossz de emlèkezni mindig fogsz rá, valószínűleg neked egy kellemes èlmèny kapcsolódik hozzá plussz mèg szerelmes is voltál/vagy az illetőbe, maximum nem ismered be magadnak ès nem akarsz egy jól működő kapcsolatot szètverni,de tedd a szívedre a kezed ha lenne rá lehetőséged újból össze jönnèl a sráccal ha más nem egy szeretkezès erejèig mert ilyen szinten "kötödsz" hozzá..
2020. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a szexről álmodok vele.
2020. jan. 27. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Olvasd már el mit írtál, mielőtt posztolsz, hogy ne kelljen lottózni, hogy kiderüljön, mit is akarsz írni!
2020. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreérthetően írtam!

Szóval rendes kapcsolatot szeretnék tőle az álomba, nem csak szexuálisan, azt szeretném, hogy szeressen.

2020. jan. 27. 07:55
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Èn nem mondtam hogy a szexröl álmodsz vele,azt írtam hogy szerintem van mèg egy èrzelmi kötödèsed..#1-voltam.
2020. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, simán lehet tudat alatt ilyesmi.
2020. jan. 27. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeknek ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget. Gondolom ha jobban belegondolsz nem akarnál újból kapcsolatot az exeddel ha esélyed adódna. Főleg úgy hogy van barátod aki szeret.

Az álmod simán jelentheti azt hogy egyrészt igen ez nagyon mély nyomot hagyott benned, hiába van párod.

Másrészt lehet hogy ezt tudat alatt egyfajta kudarcként fogod fel és ezért gondolkodsz rajta álmodban hogy hogyan oldhatnád meg, althatnál bosszut. Stb.

2020. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!