Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvalalnatok a joval idosebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvalalnatok a joval idosebb “parotokat”?

Figyelt kérdés

Szoval en 24 vagyok a parom 46 . Es szuleimet zavarja hogy vele vagyok es egy par baratomat is ... lehet h ok inkabb feltekenyek. De a lenyeg az hogy mar 3 honapja tart a dolog es szeretjuk egymast . De nem szeretnek neki es magamnak se kellemetlen pillanatokat .


24f


2020. jan. 27. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem irigyek, csak nem értik. És úgy vannak vele, hogy "hát ez hülye baczdmeg".

És rohadtul nincs kedvük nézegetni titeket, mert behánynak a dologtól.

És NEM AZÉRT mert féltékenyek.

2020. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mièrt foglalkozol más vèlemènyèvel,ha te jól èrzed magad vele akkor hajrá,ne akarj megfelelni a társadalom igènyeinek mert úgysem tudsz,aki kifogást akar találni a kapcsolatodban az úgy is fog teljesen mindegy hogy korodbeli a párod vagy sem..
2020. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Én a helyedben előbb beszélnék Róla a szüleidnek, és azoknak a barátoknak akik közel állnak Hozzád. Már csak azért is tedd ezt,hogy ne közvetlenül a barátnőd előtt szembesüljenek a helyzettel, ami váratlanul érve mindenkit meglepne.


Viszont el kell döntened: ha jól működik a kapcsolat,el tudod Vele képzelni hosszabb távon is,akkor fel kell vállalnod Őt. És persze viszont is, mert a másik fél rézéről se egyszerű a helyzet...


Én a barátnődhöz hasonló korú nő vagyok, és volt Tőled pár évvel idősebb srác aki komoly kapcsolatot szeretett volna velem.Bennem is felmerült a kérdés,hogy mit szólna a családja, akik ráadásul jól ismernek? Azt mondta,hogy nem érdekli, Ő ezt felvállalja.Nem mentem bele, de ha ezt tettem volna bizonyára azt kértem volna Tőled amit Neked is javaslok..előtte beszélj a hozzátartozóiddal.

2020. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
# bocs', utolsó mondat: természetesen Tőle kértem volna...
2020. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Az "öregebbek" a fiatalok naivitását használják ki.

Azt, hogy nem tudtok előre gondolkodni.

Egy srácnál szerencsés, mert mindenki jól jár, ha a pasi fiatalabb maximum jó sok tapasztalatot nyer vele!

De egy nő mit nyer vele?

Támogat? És? Ha megtalálod a korodbéli magadhozvalót ugyan úgy támogatni fog.

20 év mulva amikor te szét fogsz durranni mert a libidód a plafont fogja verdesni, neki már fel sem fog állni, éjszakánként 5x fog felkelni pisilni.

Egy 46 éves ember már nyugodt típus, semmi felhajtás...

A 24 pedig buli...

És ez így van rendjén!

Ne légy buta, ne legyél kirakatpunci, akiből "elszívják a fiatalságot"

2020. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Előző voltam, bocsánat, most látom te vagy a fiú.

Nos, maximum tapasztalatot nyersz vele, Úgy hogy ne foglalkozz senkivel!

2020. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Attól,hogy rövid ideig tart, vagy tartós párkapcsolat lesz belőle még ugyanúgy foglalkozik vele a környezete.

A kérdező azt írja,hogy szeretik egymást, tehát bármi lehet belőle, még akkor is, ha én sem hiszek a hosszútávú tartós párkapcsolatban.

Azon viszont jót mosolygok mindig ha ilyen esetben a majd mi lesz 20 év múlva verzió jön elő.

Akik hasonló korú párok tudják,hogy mi lesz 20 év múlva?


Láttam én már nem egy, sőt, nem kettő házasságot ahol minden stimmelt és mégis felbomlott.


A 46 éves nő már nem akar gyereket. A 24 éves kérdezőnek meg bőven van még ideje ere. Tehát nincs vesztenivalója egyik félnek sem.Ha pár hónapig boldognak érzik magukat ebben a kapcsolatban már megérte.

2020. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem jönnék össze olyannal, aki apám lehetne, és olyannal sem, aki fiam lehetne. Más kapcsolata nem érdekel, magánügy. Nem hiszem, hogy irigyek, inkább furcsa számukra ez a korkülönbség, nem értik, miért nem a saját korosztályoddal ismerkedsz.
2020. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a szüleid, biztos azon gondolkodnak most, hol hibáztak, hogy anyakomplexusod van...


Figyelj, ezeket a nagy korkülönbségű kapcsolatokat senki sem díjazza, ha férfi az idősebb, akkor sem, bár a patriarchális társadalmakban teljesen természetesnek vették, de ha belegondolsz mégis bizarr, hogy amikor te még csak megszülettél ő már felnőtt nő volt...

2020. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Volt pasim huga jelenleg 25 éves, a vőlegènye 51. 4 vagy 5 éve vannak együtt. És találkoztam velük és nagyon oda vannak egymásért.

Szomszédom 28 éves, a férje 48, már együtt vannak 7 éve, van 2 gyerekük, ők is jól megvannak.

Exem 19, a menyasszonya 36, elvannak.

Szóval miért ne? Ha ti boldogok vagytok akkor csak ez számít.

2020. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!