Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok másra gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok másra gondolni annak ellenére, hogy van párotok?

Figyelt kérdés

Pl. valaki felkelti az érdeklődéseteket, és sokat gondoltok rá. Vagy megláttok egy ellenkező nemű személyt és szívesen megismernétek, még sokszor eszetekbe jut. Vagy pedig egy munkatárs, akivel napi szinten találkoztok, és tetszik, de nem csalnátok meg a párotokat, ezért nincs köztetek semmi. Otthon ő eszetekbe jut? Vagy bárki akivel sürven találkoztok.

Ha valaki másra napi szinten gondolsz, és vonzódsz hozzá az már érzelmi megcsalásnak számít?


2020. jan. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden létező embernek tetszenek külsőre mások is... nincs olyan akinek nem.


Csak attól függ mi van mögötte. Ha otthon a pároddal kölcsönös a szeretet a vonzódás, jó a szexuális életetek és gyönyörű vagy jóképű számodra akkor nincs problem.

2020. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mostanában igen, és elég izgató is a dolog.
2020. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Az exemre néha gondolok, hogy mekkora egy érzelmileg sivár nyomorék volt a páromhoz képest és milyen gáz lett volna, ha össze is házasodunk.


Egyébként eleve nem kerülök olyan helyzetbe senkivel, hogy felkeltse az érdeklődésem. Munkahelyre dolgozni járok, kedves vagyok az emberekkel, de távolságtartó, a barátaim okkal a barátaim, tőlük soha nem akartam semmit, az évfolyamtársaimmal csak projektfeladatokon dolgoztunk meg legfeljebb egy sör mellett szakmáztunk... És ha bármi kacérkodást érzek máson, akkor inkább elfordulok és automatikusan tartom a távot, talán kicsit csalódom is benne, hogy ilyeneket csinál úgy, hogy tudja, hogy van párom. Tképp a páromat veszi semmibe és ez kicsit felkavarja a gyomrom inkább. Szóval nem, nem igazán szoktam másokra gondolni, mert az ilyen helyzetekben eleve nem úgy veszek részt, hogy juj, én most más férfiakkal találkozom kacérkodni. Nem is engedek meg ilyen randiszituációkat, hogy kettesben valakivel szórakozzak kedvtelésből. Esélyem sincs arra, hogy valaki megmozgassa a fantáziám.

Én személy szerint megcsalásnak érzem máson fantáziálni, ezért ha úgy jutna eszembe valaki, hogy nem éreznék automatikusan bűntudatot a gondolattól is és nem töltene el inkább undorral, mint kellemes érzéssel, lehet, hogy elkezdenék vizsgálódni a kapcsolatomban. Lehet, hogy ez másoknak nem nagy szó, de ismerem magam és ha ilyeneken fantáziálok, ott szar van a palacsintában már részemről.

2020. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez persze nem jelenti azt, hogy ne ismerném el, ha valaki jól néz ki. Hetero nőként nőket is elismerek szépnek, megnézem az alakjukat, ha úgy van, hogy jólesik rájuk nézni, de kifejezetten fantáziálgatni meg vonzódni annyira alja dolog. És nem is normális a szememben.


Mondjuk én mikor monogámiára jelentkeztem, tudtam, mit jelent a szó és azt is, hogy kompatibilis velem, ezért nem esik nehezemre eszerint élni. Sok ember viszont úgy csinálja ezt, hogy csak szimplán nincs vér a pucájában elismerni, hogy nem való neki és nyitott kapcsolatban élni... Magukra vessenek, ezt tudom csak mondani.

2020. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nagyon fiatalon jöttem össze a vőlegényemmel, szinte nem is volt másunk egymáson kívül. Így néha eszembe jut, hogy milyen lenne felnőtt fejjel ismerkedni. De én is inkább távolságot tartok az olyan emberekkel, akik egy kicsit is felkeltették az érdeklődésem.
2020. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Minden nap eszembe jut valaki a múltból, aki talán nem is volt igazi létező személy... legalábbis túl szép volt, hogy igaz legyen. Biztos halucináltam.

Még jó, hogy senki sem hallja a gondolataim, meglepő dolgok derülnének ki....

2020. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze.
2020. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, vonz valaki, de tisztelem a kapcsolatát, ő meg az enyémet.
2020. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!