Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pályaudvarnál felfigyeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pályaudvarnál felfigyeltem a egy lányra hogy néha messziről néz?

Figyelt kérdés

Lehet hogy túl sokat képzelek bele, de észrevettem hogy a lány néha rám néz (persze ezt lehet hogy én kombinálom túl).... Mint kiderült ő is azzal a busszal ment haza mint én, szóval ő szállt fel először, én meg utána. Ő leült a bal oldali egyik ülésre, én meg a másik jobb oldalt voltam. Egész végig az ablakon bámult ki fele, szerintetek volt jelentősége?



Én ültem az ajtónál, jobb oldalt. Ő meg a sofőr részén ült. Akkor már nem nézett rám, egész végig az ablakon bámult ki felé.


22F



2020. jan. 27. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Jah, biztos téged bámult, vagy inkább azt figyelte mit figyeled.
2020. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszodat.


Lehet igazad van.


Igazából megtetszett a lány, ezért néztem őt.

2020. jan. 27. 17:08
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő kezdte el, én meg felfigyeltem rá.
2020. jan. 27. 17:09
 4/9 A kérdező kommentje:
De igazad van, lehet csak úgy rám nézett és én meg beképzeltem dolgokat.
2020. jan. 27. 17:10
 5/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy különösebben lett volna komolyabb is ha téged nézett, főképp amiatt, mert később már nem is nézett téged egyáltalán. Lehet csak valahonnan először ismerősnek tűntél neki, vagy csak tényleg beképzelted magadnak.
2020. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazatok van.

2020. jan. 27. 17:50
 7/9 anonim válasza:
Ez Gyulán volt?
2020. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem
2020. jan. 27. 18:23
 9/9 Thispain ***** válasza:
A leírás alapján nem mondanám, hogy felfigyelt rád, de ennek ellenére biztosan megszólítanám a helyedben.
2020. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!