Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne uralják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne uralják az életem a kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Eddig kettő komoly kapcsolatom volt, 22 éves lány vagyok.

Azt vettem magamon észre hogy amikor összejövök valakivel akkor minden más megszűnik. Kevésbé érdekelnek a barátaim, a hobbim, stb. Ha épp fasírt van a párommal, vagy nem mennek teljesen jól a dolgok akkor bizonytalan leszek és szinte depressziós állapotba nyomom magam. Jelenleg is ez van, habár nem férjet keresek feltétlen, koromból adódóan... próbálok kicsit lazábban állni a dolgokhoz, hogy ha esetleg nem is jön össze akkor még nem kell a sakkklubbok után böngésznem.

Mitől lehet ez? Miért nem érzek motivációt az élet más területén, miért csak a párkapcsolat tölt fel?


2020. jan. 27. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

sakk-klub


Így írjuk.


Isten hozott a felnőtt létben, el kell dönteni, mi a fontos.


Ez mindenkinél más nemtől függetlenül.


F, 39

2020. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként miért baj az, ha csak a párkapcsolat tölti fel. Szerintem ennek ideálisan így kéne működni, ha mindenki megfelelően választana magának párt, és nem az alapján, hogy összedugja a fél várost, aztán marad aki marad.
2020. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán olyan partnereid voltak eddig, akik intenzíven igényelték a figyelmet? Nálam ez sosem jelentett problémat, tulajdonképpen egy kapcsolatban nem várta el senki, hogy folyton egymás nyakán lógjunk, többnyire tiszteletben tartjuk a másik magán szféráját.

Önmagában nincs abban semmi rossz, hogy vágysz párkapcsolatra.. de talán nem olyan figyelem-szomjas, kisajátitó partnerrel kell összejönni, aki mindennek a középpontjában akar állni?

Amúgy mit nyújt neked egy kapcsolat, ami miatt ennyire ragaszkodsz hozzá?

Lehetséges, hogy önbizalomhiány okozza benned ezt az érzést? Mintha azért kellene partner, hogy megerősítéseket kapj tőle és egyedül nem érzed magad egy önálló egésznek.(?) Ilyenkor személyiségfejlesztésre lenne szükség.

2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Épphogy ők azok mindig, akik kevésbé igénylik a figyelmet és én jobban.

Az oka tényleg lehet önbizalomhiány.. vagy figyelemhiány. Nehezen tudnám megfogalmazni pontosan.

2020. jan. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!