Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vághatnék vissza az exemnek?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok nem csak neki, de másoknak se tudtam megmutatni hogy én is jó vagyok az életben. Ő csúnyán szakított velem, de 3 hónap múlva már össze is jött valakivel.
2020. jan. 27. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elfelejted, tovább lépsz rajta és egy új párral boldogan élsz tovább.

Amíg rajta jár az agyad, legyen az bosszúvágy vagy bánat, csak magadat őrlöd fel.

2020. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
3 hónap szerintem nem olyan kevés idő, hogy összejöjjön valakivel, akkor sem, ha voltak nagy érzelmek
2020. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint ha veled kapcsolatban voltak nagy érzelmei elotte
2020. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Neki majd visszavág az élet, én hiszek ebben. A legjobb bosszú pedig az, ha nem is foglalkozol vele, átnézel rajta, és éled az életed. Vagy legalább mutasd felé, hogy abszolút nem törtél meg. Még ha belül máshogy is érzed. A könnyeket csak a kispárnád láthatja!
2020. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Attól még kihasznált, és ez fáj nekem. Nem kellenek olyan kommentek hogy hülye voltam.
2020. jan. 27. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, jártam én is így párszor. Most egy olyan nőnek mondja egy illető, hogy szeretlek, aki azt állította, soha nem szúrna hátba. Ehhez képest most mégis az ő ágyában hentereg. Az élet ilyen, keresztül kell nézni az ilyen semmit érő embereken. Fejet magasra, aztán menni tovább. Ennél jobb bosszú a világon nincs...
2020. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mondja, hogy rz a legnagyobb bosszú, hogy atnezel rajtuk és nem foglalkozol velük. Az igazság, ha a másikat nem erdekled, abszolút nem hatja meg semmi, barmit is csinalsz. Magad miatt ne foglalkozz veluk...
2020. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, nem hatja meg, de ha mondjuk valaha érzett irántad, jobban fáj az neki, ha átlépsz rajta. A bosszú egyébként kicsinyes. A továbblépés meg hasznos.

Persze néha beszól az ember, vagy indulatból reagál. Idővel ez is elmúlik.

2020. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy szerintem nem foglalkozik már veled az exed, lehetsz majd bármilyen sikeres, és boldog mással, így ez nem fogja őt meghatni.


Ha megtudná, akkor is egy vállrándítással elintézi.


Akkor meg te minek foglalkozol vele?


Ha bosszút forralsz, akkor magadat hergeled vele.


Keress egy másik faszit, és kész!


Nem vagy te Rambo! :)

2020. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet mindent megold... Nyugi.
2020. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!