Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A (felnőtt) férfiak is képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (felnőtt) férfiak is képesek hónapokig gondolni egy nőre, aki tetszett nekik, vagy ez az ábrándozás női tulajdonság?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem nagyon láttam még olyan férfit, aki ne dugta volna meg szakítás után valamelyik,, barátnőmet"... Szerintem ez mindent elmond.
2020. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
De van amelyik gondol rá hónapokig, főleg a testére, fenekére. Kiveri rá párszor kb. ennyi.
2020. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hat miota meglattam a munkatarsam bele vagyok zugva, de pasija van szoval abszalut nem is nyomulok se semmi. Sozktunk egyutt cigizni meg tarsasozni. De attol meg nagyon szeretnek vele lenni... 26f
2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Képes vagyok.


30/F

2020. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem, q férfiak érzéketlen állatok
2020. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Nőként inkább gyerekes, tini dolognak tartom az ábrándozást. Legalábbis rám tini korban volt jellemző, hogy volt egy plátói “szerelmem”, aztán folyton rajta agyaltam titokban. Felnőtt nőként jobban értékelem inkább a jó közös programokat, az olyan férfit, akivel elég időt töltünk együtt, képesek vagyunk összejárni s kicsit ÉLNI.. nem csak ábrándozni magányosan otthon bekockulva.
2020. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként én nemhogy hónapokig, de még néha évek múltán is visszagondolok nőkre, akik nagyon tetszettek. Ez nem azt jelenti, hogy nem múlnék el nap anélkül, hogy gondolnék rájuk, de időnként elő-előjönnek ezek a vágy-emlékek.


Egyébként közismert példaként ott van Juhász Gyula is, aki 3 évvel azután is megható, visszarévedő szerelmes verset írt Anna nevű szerelméhez, hogy utoljára látta.

2020. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én képes vagyok erre.
2020. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Persze, sőt... Elég sok olyan srácot láttam, akik akár évekig is plátóian imádtak egy csajt vagy szakítás után sosem jöttek többet egyenesbe. Nőknél mindig volt valami búfelejtő vagy tartalék.


#1: Legfőképp azt mondja el, hogy mennyire rosszul választasz társat és "barátnőket".

2020. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Persze,hogy képesek vagyunk mi is erzelmeket táplálni a nők iránt.Primit egy gondolat,hogy nekunk nincsenek erzeseink.Ahogy mi ferfiak tudunk szelektálni az ócska ringyók és a normális lányok között,úgy nektek is kellene...!


Fel kéne már fognotok,hogy a pasikat nem fogjátok tudni megváltoztatni egy puszta mosolyal,vagy egy orális szexel.Aki minden balheban benne van,megbizhatatlan és nagymenő csavó a telepen,az sosem lesz hosszútávon jó választán.

Menő telepi csavó = értéktelen adidas melegitős lány.


Állitolag a lányok hamarább érnek mint a fiúk.Szerintem ez a filozofia lassan megfordul..

2020. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!