Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, mennyi érzelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mennyi érzelem és tartalom lehet egy olyan emberben, aki ilyet leír párválasztás témában?

Figyelt kérdés
"Nem is baj, mert én meg rájöttem, hogy semmiféle komprimisszumot nem kell kötnöm párválasztáskor, mert rengeteg jóképő és mellé jó személyiségű, hozzám illő férfi van, és kizárólag velük foglalkoztam onnantól (és így találtam meg a párom)."
2020. jan. 31. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, simán lehet, hogy sok és mély érzelme van, jelentős tartalommal, simán lehet, hogy nem. Ez alapján inkább reálisnak látom, mint üresnek vagy ridegnek.
2020. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Most fáj, hogy kitartott és nem adta lejjebb? A párválasztás nem szeretetszolgálat. Én is inkább voltam egyedül, mint valakivel, aki mellett nem éreztem magam úgy, ahogy egy párkapcsolatban szeretném. Nem kötelező párban lenni. Nem kötelező mindenkinek esélyt adni. És attól, hogy valaki nem akar veled kelni és feküdni, veled megöregedni, veled tölteni a mindennapjainak tetemes részét és neked adni úgymond az életét, ha úgy alakul, nem jelenti azt, hogy szarbavesz vagy átlép rajtad, ebből adódóan pedig nincs semmi baj az érzelmeivel és a belső tartalommal csak emiatt. Egyszerűen csak ezt a szerepet más fogja nála betölteni. Miért vesztegetné az ember az idejét valaki mellett, ha lehet egyedül vagy lehet ott, ahol valójában szeretne?
2020. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lachesys ***** válasza:
100%

es mekkora alszentseg az ilyen kerdesekhez?


egyszeru: nezd meg, a sztarok kozott, akik barkit megkaphatnak, hany tartos kapcsolat van. sokkal kevesebb, mint az atlagemberek kozott, akik pl nem cserelgethetik otevente a topmodell noket vagy hattertancos pasikat. HA jokepu lennel es kiemelkedo kulseju pasi, te sem a duci, csunyacska arcu lanyok kozul valogatnal. altalaban hasonlo kaliberu parok jonnek ossze, persze ezt torzítják a kulonbozi anyagi elonyok miatt formalodo kapcsolatok; de pl egy kozepsuliban ha korulnezel, jellemzoen ez folyik. a top lanyok es top pasik egymas kozott jatszanak, a csunya kover lanyok pedig alt szuzek maradnak (hacsak nem harsany es vicces extrovertalt termeszetuek).


szoval ne gyere itt a szeretettel: mindenkinek van egy vonzalmi szintje, ami alatt nem ismerkedik. es ez sokszor ugy allitodik be, ahogy az egyen felmerte a sajat vonzosagi szintjét a masik nem visszajelzeseibol.

2020. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lachesys ***** válasza:
100%
amugy meg ha talalt olyan pasit, ami neki megfelel, te megis mit szolsz be? nehogy azt hidd, hogy csak jokepu pasik csaljak meg a nőiket! ugyanannyi boszme van a csunyak kozott is. komolyan elkepeszto mar ez a sok rinya toletek...
2020. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Engem az lep meg hogy ő ilyen sokat talál. Én a férjemen kívül egy jóképű ÉS jó személyiségű férfit sem ismerek, még látásból se. Ha valaki ebből rengeteget lát és még mind szabad is, akkor vagy vele van nagy baj vagy velem. Különben ha tényleg olyan sok van akkor miért nincs már évek óta férjnél?
2020. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Látom, nehéz a felfogása egyeseknek. Ha van tapasztalata átlagos vagy az alatti férfiakkal, akkor nem jó nő. Ha erre az oldalra ír pénteken, kora délután nő létére, akkor nem jó nő. Ha igazat mond, és tényleg összejött vele egy jó pasi, akkor ne hirdesse nagy arccal, mert valószínű, hogy már meg van csalva, ahogy az is, hogy érzelmi 0.
2020. jan. 31. 15:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Előzőnek: 7 éve párja van, aki elvileg jó pasi. Szerinted miért nem veszi el a hölgyikét? :)
2020. jan. 31. 15:14
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom fájt a visszautasítás. Elég alpári módon tette, ha komprimisszumként jellemzett, de a fentiekből csak ennyi minősíti őt, az, hogy egy hozzá illő párt akart, nem.

Jól döntött, hogy eltolt magától. Az ilyen alakok, akik direkt bántó módon kommunikálnak, úgyis csak bántalmazó kapcsolatot alakítanának ki.

2020. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Milyen visszautasítás? :D Soha köze nem lehetne hozzám. Úristen.

Ezt egy oldalon található válaszból idéztem.

2020. jan. 31. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért is fáj, hogy milyen szempontok alapján választ valaki? Ha ennyire lenézed azt, aki így gondolkozik, mint akiről írsz, akkor úgyse lenne nálad esélye, nem? Tehát akkor édesmindegy, mit csinál a saját életével. Jaaaa, hogy savanyú a szőlő?

Az meg pláne hiteles, hogy bárki ad a véleményedre és elsírja magát, ha kiosztod.. álmodozásnak mondjuk épp, hogy elmegy.

2020. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!