Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegán, vegetáriánus férfiak:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán, vegetáriánus férfiak: Ti el tudnátok fogadni, ha a párotok húst is eszik?

Figyelt kérdés

Ismerkednétek, összejönnétek olyan nővel, aki húst is fogyaszt?


Köszönöm!



2020. jan. 31. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Párom eltudta. Ő régebben húsevő volt, 7 évig volt vegetáriánus. Ma már újra eszik húst, de jóval kevesebbet, mint én.
2020. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem fogsz sok választ kapni, mert ez inkább ilyen női dili. Szegény kis állatkák, majd én most jól megváltom a világot.
2020. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lakto-ovo vegetáriánus férfi vagyok, nekem nem okoz gondot az, hogy más húsfogyasztó, el tudom fogadni. Legyen az akár párom, rokonom, kollégám vagy akár teljesen ismeretlen.


Volt feleségem is húsevő, és sosem volt köztünk ebből probléma.

2020. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Egyáltalán nem női, pláne nem dili. Te sem sok vegetáriánus vagy vegán embert ismerhetsz, ha ilyen tévképzeteid vannak. Nagyon sok oka lehet annak, hogy valaki vegán vagy vegetáriánus lesz. Vannak persze vannak "divat" vegák is, vannak akik lelkiismereti okok miatt nem értenek egyet az állatok kizsákmányolásával és megölésével, vannak akik pusztán egészségesebbnek gondolják a húsmentes táplálkozást, vannak akik egyszerűen nem szeretik a húst és vannak akik szeretik a húst, de egészségügyi okokból muszáj nélkülözniük. Az élet nem fekete és fehér, járj nyitott szemmel, és meglátod, hogy nem minden "női dili".
2020. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem akar rábeszélni, hogy térjek vissza a húsevésre.
2020. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én lány vagyok, a barátom pedig előttem nem eszik húst, mert rosszul vagyok a gondolattól h utánna megcsókol... Ha a rokonainál vagyunk és nagyon erőltetik előfordul, hogy megkóstol valamit.

A tornatanáromnak a felesége eszik húst, szóval ő el tudta fogadni.

2020. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!