Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet megfogom bánni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megfogom bánni hogy nemet mondtam? Volt egy fiú hónapokóta szeretett volna velem járni, én többször nemet mondtam neki. Nem csúnya fiú csak vannak vele kisebb problémák.

Figyelt kérdés

A legfőbb baj hogy félroma származású, sajnos nállam ez gondot jelent.Mondjuk amilyen szerencsés a szerelmi életem a legtöbb fiú aki nem roma az sikeresen kihasznál minden téren.:(

Na meg a hiresztelések hogy mondták nekem hogy azért van nagy házuk meg az összes tesójának meg mindenkinek külön autó mert uzsorások, na persze én ezt megkérdeztem hogy igaz-e azt mondta hogy nem és megesküdött az anyukájára, és én hittem neki.

Aranyos kedves fiú egyébként, na meg amikor kimondtam hogy nem mrt megbeszéltük hogy gondolkozok rajta, de NEM-leges válaszra jutottam láttam a tekintetében a csalodottságot, és a szomorúságot.Mesélte nekem hogy ő nagyon kedvel engem és könnyen belém tudna szeretni, nem volt még ilyen lány aki ennyire megfogta volna mint én.


2010. júl. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
el fog adni a ruszkiknak...
2010. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Akárki akármit mond, személy szerint úgy vélem, hogy értelmes magyar ember nem foglalkozik sem teljes, sem pedig félromával sem!Ne légy bolond kérdező, bajt hozhat a fejedre! Ha pedig egyszer is belekerülsz ott valami rosszba, onnan nem lesz kiút!

20/f

2010. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség amit az előző irt... bár tényleg érdekes honnan van mindenkinek autója meg stbi.

de nem kell általánosítani vannak valóban olyan romák akik azt nem érdemlik meg hogy levegőt vegyenek de vannak olyanok akik normálisak.

Szerintem ha megismerkednél vele nem kell összejönni vele csak találkoznátok beszélgetnétek sokat megismernéd a szokásait kicsit beszélne az otthoni életéről abból talán többet letudnál szűrni, én azt mondom adj egy esélyt neki ha úgy adódik! sok sikert

2010. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Van kivétel, de azért 1 románál nem árt óvatosnak lenni. Pont azért mert úgy tudnak hazudni mint a vízfolyás. Ha megtörténne minden hamis "halljak meg ha nem így van" eskü után a büntetés, már többmiliószor temették volna az ilyeneket.

Ha jó emberismerő vagy ("gondolatolvasó"), akkor menj bele csak. Viszont ha még nem szeret, hanem később akar megszeretni, akkor ez rég rossz bók a részéről. Csak olyannal járj, aki már szeret.

2010. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt úgy mondta nekem hogy "valamilyen szinten szeret de még nem szerelem ez hanem ami alakulóban van"
2010. júl. 22. 20:55
 6/6 Tseppkoe ***** válasza:
Szia! Jártatok?
2021. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!