Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez azt jelenti, hogy gondoltok rá?

Figyelt kérdés

Ha emlékeztek sok dologra, amit egy lány mondott nektek, akkor szoktatok rajta gondolkodni?

Arra gondolok, hogy akár hónapokkal ezelőtt beszélgettetek valamiről, aztán felhozzátok, visszautaltok rá egy későbbi beszélgetés során. Ilyenkor többször is eszetekbe jutott, amiket az illető lány mondott, azért emlékeztek?

21/l


2020. jan. 31. 21:00
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szimplán csak memória és odafigyelés kérdése, nem feltétlen húzódik meg romantikus szál a háttérben.
2020. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én azért csinálom, mert tudom, hogy az ilyesmi imponál a nőnek. Az pedig már fél siker.
2020. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én csak magamból indultam ki, azzal kapcsolatban jegyzem csak meg a dolgokat, aki érdekel, mert azt vissza szoktam idézni. Nem tudom, fiúknál ez hogy van, azért is kérdeztem.
2020. jan. 31. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy része a taktikának. Nem tudjuk, hogy neki melyik.
2020. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miért taktikázna, ha nem akar semmit?
2020. jan. 31. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki játszmázik, akkor valamit el akar érni. Én nem tudom, hogy a te fiúd mit akar tőled.
2020. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ezzel vigyázz! Én is marha romantikusnak gondoltam, amíg ki nem derült, hogy a fickó súlyosan szemelyisegzavaros és ez a játszma része.(Tudjak,hogy ettől elolvad a nő.) Persze nem mind az, van hogy simán csak figyelmes, és tetszel neki. De ne tulajdoníts neki nagyobb jelentőséget, mint amekkora.
2020. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!