Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért viselkedhet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Én csak válaszokat szeretnék kapni a kérdésemre. Szóval én 4 hónapig voltam együtt ezzel a férfival. A szép, szerelmes szavaival hamar sikerült a bizalmamba férkőznie. Mint ha tudta volna hogy erre vágyok. De miután szakított az önbizalmamnak is annyi lett. Azóta vacakul érzem magam, nem tudom kiverni a fejemből hogy mikkel bántott meg.

Mikor megvolt a menstruációm hozzám se ért, azt mondta semmilyen testi kontaktus sem lehet köztünk, még egy ölelés sem. Ezt kimagyarázta azzal, hogy akkor neki feláll a farka, és csak rosszabb neki.

Meg sokszor beszélt arról neki mennyi pénze van, meg egyszer elmesélte, hogy milyen nem szép dolgokat csinálna a könnyűvérű nőkkel.

Meg sokszor mondta hogy én már örökre az övé vagyok.

A volt barátnőiről nem szép módon beszélt, akik szakítottak vele arra azt mondta, hogy reméli a sors rossz dolgokat fog nekik adni.

Testileg is bántott már pl. direkt, szándékosan rálépett a lábamra. Viccesen azt is mondta hogy megvereget engem egyszer, de erre nem került sor.

Velem olyan könnyen szakított. Pár hónap múlva már összejött egy másik nővel. De azért különböző kamunevekkel bejelölt engem a kapcsolat alatt is. Pont abban a hónapban jött vele össze mikor velem, és pont abban a hónapban vette el feleségül 4 hónap alatt, mikor velem meg szakított. Bár nem tudom, lehet hogy ez csak véletlen Bár úgy hallottam a nő terhes lett, és ezért vette el. De ezek ellenére is nézegeti online az adatlapomat.


2020. jan. 31. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Sex jó veled és ezt sírja vissza
2020. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De amúgy írni sose írt a kamunevekkel.
2020. jan. 31. 21:49
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Miért kellett volna kamunevekkel irnia?
2020. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azért, mert letiltottam. Amiket csinált is pletykák útján hallottam. De szeretnék már végre választ kapni a kérdésemre.
2020. jan. 31. 22:11
 5/27 A kérdező kommentje:
De amúgy onnan tudom hogy ő volt, mert előtte sose jelöltek be kamu profilokkal.
2020. jan. 31. 22:12
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusss...


A választ akarod hallani.. Noss kisanyám nem vagy 100-as.


Ha megjön az eszed akkor gyorsan túllépsz rajta.

2020. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglehet, hogy személyiség zavarban szenved, nagyon kerüld el
2020. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is gond van vele, ne hagyd magad általa befolyásolni.
2020. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy bunkó idióta p. Öcs.

Elég?

2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek... hagyd a francba!!!!!!!!!!!
2020. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!