Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen keveset ir vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márkó25 kérdése:

Miert ilyen keveset ir vissza nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 26 eves fiu vagyok , elkezdtem beszelgetni egy lannyal 21 eves en irtam ra igazabol , es vissza is irt egesz jol elbeszelgettunk aznap , napokban , de amikor jobban megkedveltem es erdekelni kezdett meg tobbet akartam belole megismerni es agyamra ment h nem ir vissza csak napi szinten 6 mondatot de egesz nap elerheto ! Es irtam neoi h beszelgetnenk tobbet is erre o ezt irta hogy jo mostmar eleg h mindig hisztizek mennyit ir nekem meg h nem ir neki ez sok ! Mondom micsoda ? Az a baj h erdekel es nyilvan tobbet akarok vele beszelni mert elotte tok jolelvoltunk ! Ilyenkor mivan kerdezem en ?
2020. febr. 1. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az van, h nem akar tőled semmit, és az agyára megy a nyomulásod. Nagy valószínűség szerint még 6 faszi is írkál neki, mert mind meg akarja dugni. De hát így megy ez.
2020. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban abbahagyhatnád a hisztit..van akinek több tér kell, énis utálom ha a csaj feszt irogat és direkt olyanokba megy bele ami egy végeláthatatlan kifejtős értelmetlen odavisszaság. Nem ér rá erre. Hagyd h csinálja a dolgait, ha érdekled ugyis keres.
2020. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De eggyik naprol a masikra h lehet ez h elotte orakig besz egesz nap aztan ezt beirja ? Jo ezt mar megtanultam h akinek fontos vagy az szakit rad idot , akinek meg hianyzol az meg keres ! De velem meg ilyen nem volt
2020. febr. 1. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen okádék írásképpel nekem sem lenne kedvem "besz".
2020. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lány is leírta, hogy mi a probléma: hisztizel és nyomulsz.

21/L

2020. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!