Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztásnál, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál, amikor meglátod a másikat (odamész beszélgetni), mennyire gondolkodsz előre? - Aznap estéig, vagy benne van, hogy 70 év múlva közös sírba temetnek az unokák?

Figyelt kérdés

Azt mondják válogatós vagyok, mert amikor meglátok egy csajt, nem csak a közeljövőre gondolok (buli, szex, megcsalás, majd jön jobb), hanem számok vele, hogy együtt fogunk élni, lesznek gyerekeink... és ez esetben sokszor egyből elutasítom a csajt, mert valamiért nem tudnám vele elképzelni az életem.


Közben a haverjaim, munkatársaim olyan elképesztő kapcsolatokba vágnak bele, most is új csaj van a munkahelyen, egyből ketten rástartoltak, pedig a csaj rendetlen, nem dolgozik, láncdohányos... egyszóval nem az a fajta akivel együtt lehet élni.

29/F


2020. febr. 1. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között. Nem vagyok naiv, nem tervezek sírig senkivel, akinek nem ismerem minden lélegzetvételét. De azért azt számításba veszem, hogy mint ember, akár csak egy hónapig, milyen hatással lenne az életemre. Számolok azzal, hogy csinálunk együtt dolgokat, nem csak elköszönünk.
2020. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gondolkodom ennyire előre, így gyakorlatilag mindenkit kizárnék feleslegesen.

Még ha hosszútávra tervezek, akkor is csak egy első benyomás, normális -e, tudunk -e beszélgetni. Nyilván lehetnek ebből is kijövő kizáró tényezők; 3 foga van, idegesítőek a gesztusai, más az életfelfogása.

2020. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én legalább addig tervezek, míg az esetleges gyerekeink felnőnek (tehát egy közös családi házban legalább 20-25 év), ha erre nem látok reális esélyt, nekem már az ismerkedés sem megy...


Ahogy látom, sokan csak úgy sodródnak, hogy lesz valami, pár osztálytársa már 25 évesen elvált - vagy egyedül álló anyuka (és úgy néz ki arcra, öltözetre, mintha elmegyógyintézetben kezelnék), vagy a csajozós apuka (feketén dolgozik, hogy ne vonjanak le gyerektartást, mert nem akar fizetni a volt feleségének), olcsó kocsi, pizzafutár állás...


Ezek szerint a többség úgy vág bele a kapcsoltba, hogy persze, majd lesz házasság, gyerek, aztán ha nem tetszik, majd megcsalom, vagy elválunk?

2020. febr. 1. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint a többség úgy vág bele a kapcsoltba, hogy persze, majd lesz házasság, gyerek, aztán ha nem tetszik, majd megcsalom, vagy elválunk?"

Nem, a többség úgy vág bele 1 kapcsolatba, hogy szeretné megismerni a másikat, nem ránézésre dönti el, hogy 20 év múlva 1000%-ra biztosan felneveltünk 2 gyereket, és harmonikus házasságunk van, anyagi kiegyensúlyozottsággal.

2020. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"nem ránézésre dönti el" - Pedig már ott erősen lehet szűrni a jelölteket... persze kell még egy kis idő, hogy megismerjük a másikat.
2020. febr. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!