Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érez egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érez egy párkapcsolatban élő, felnőtt férfi késztetést arra, hogy pl. facebookon, instagramon ismeretlen, kihívó külsejű lányok képét lájkolja vagy egy régi exének a képeit lájkolja?

Figyelt kérdés
Női és férfi szempontra is kíváncsi lennék.

2020. febr. 4. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nincs ebben semmi, mindent aszemnek semmit a kéznek elv. A Feleséged már nem tudja ezt a szinvonalat hozni...
2020. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert proli.
2020. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem bosszantani szeretné a párját. Pl, nem főzted a kedvencét, vagy rászóltál valamiben, és akkor gondolja magában, hogy na most jól megmutatom ennek a .....

Le fogják tagadni, de szerintem nyilván tisztában van vele hogy látni fogod, és a hatalmát fitogtatja.

De az is lehet hogy már semennyire nem érdekled.

Vagy kölcsön akar tőlük kérni, és előbb puncsol és nyalizik nekik a like-okkal. Stb végtelen variációs lehetőségek.

2020. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilvám megvan mindenkinél, hogy kinek mi fér bele egy párkapcsolatba. De rendben van ez, mert mostanában mindenhol ezzel találkozok, hogy kb. pár éves kapcsolatok emiatt mennek tönkre, hogy a férfi lájkolgat, nézeget. A nő tűri egy ideig aztán, mikor elmondja, hogy őt ez zavarja, akkor a párja a nőt allítja be hibásként, hogy túl féltékeny...
2020. febr. 4. 23:29
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez belefér egy párkapcsolatba, nem tesz féltékennyé ha valaki ezt csinálja de eszméletlenül prosztónak tartom amikor egy pasi félpucér nőket lájkolgat. Nézze meg, de most őszintén ilyen esetekben mit jelent a lájk? Nyílt jele annak, hogy megb a szná az adott nőt, amit gondolhat nyugodtan, elvégre nem vakságot fogadott de legyen már egy fokkal elegánsabb.
2020. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Utolsoval egyetertve. A pasi nezheti ha akarja de ne tudjak mar rola. Az nem tul elegans ;).
2020. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na igen, az utóbiakkal egyet értek. Na de mi van az exekkel? Az megint egy más tészta...
2020. febr. 5. 01:01
 8/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%
Leszrom mit gondol, azt lájkolom, ami tetszik, mert ezt jelenti a lájk. Nem azt, hogy meg fogom csalni vagy hogy nem szeretem.
2020. febr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Leszrom mit gondol" "szeretem"


Mi van? :D

És akkor milyen az ha utálsz valakit? :D

2020. febr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Exek képeit ne lájkolgassa. Már azt is gáznak tartom ha rendszeresen nézegeti az ex adatlapját.
2020. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!