Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek első együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első együttlét előtt férfiként is érdemes szörtelenítés intim területen?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy lassan sor fog kerülni az első együttlétre, mindkettőnk számára ez lesz az első alkalom.


Eddig nem voltam senkivel, ezért nem is szőrtelenítettem, és nem tudom, hogy célszerű lenne vagy majd a jövőre nézve jobb, ha közösen döntjük el...


Félek, hogy durva látvány lenne, mert nagyon szőrös vagyok ott lent.


20 évesek vagyunk mindketten, bár ez nem annyira számít.


2020. febr. 5. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2020. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Igen! A nőtöl is elvárod nem? A nőg ugyanigy nem szeretim a szőrt a szájukban. Sőt a honaljkutyara is figyelj. Nem kell nyilván kopaszra borotvalni az nem tul csavos de ne is logjon összevissza. Az én párom "trimmeli"van naki egy kicsi de nem csimbók.
2020. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Inkább nyírd rövidre.

A borotválás után pár órával már bökős, plusz, mivel első szőrtelenítés, csúnyán ki fogsz pattogni.

2020. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Én alapból rövidre nyírom, 3-4 mm hogy menjen a többihez aztán kész.
2020. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is trimmeld rövidre (pár milisre), alig pár ezer Ft egy ilyen eszköz de férfiasabb (és szerintem szexibb) a csupasznál és abban igaza van ez egyik előttem szólónak, hogy csúnyán ki tud pattogni a bőr ha elsőre borotválod le teljesen és viszketni is szokott ami szintén nem egy komfortos érzés.
2020. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2020. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát én röhögőgörcsöt kapnék, ha a férjem ilyenekkel foglalkozna. Számomra a férfi legyen szőrös.
2020. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Persze, borotvàlkozz meg, aztán ha neki így nem tetszik majd szól. Inkább azért szóljon utána, hogy szőrösen szereti, minthogy azért, mert dzsungel van ott neked és még a farkadat sem találja meg az első együttlètkor.
2020. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

A barátnőd kérdezd meg, hogy ő hogy szeretné inkább, ha már ennyire nem tudod eldönteni.


Én pl nem vagyok szőrtelenítés párti.

18L

2020. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!