Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok utcán ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Van hogy odamentek egy lányhoz az utcán ha tetszik nektek? Lányok hogy szoktak reagálni?


Lányok véleményére is kiváncsi vagyok, ti hogyan szoktatok reagálni az ilyesmi szituációkra? Örültök ha leszólítanak titeket? (persze, egy kultúrált formában



2020. febr. 5. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bummer ***** válasza:
18%

Én minden nap bárkivel.

Rá nézek és azt mondom "Hello, miben segíthetek?".

2020. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Én elég nyílt vagyok. Hála égnek bátorságot is neveltek belém így nincs gondom az ismerkedéssel. Eddig minden barátnőmet utcán szólítottam meg, a lányoknak kimondottan imponál ha valaki meg meri őket szólítani.

A nehézség abban van hogy fel kell ismerni kit zavarnál éppen ha hozzászólnál. Illetve manapság nem egyszerű még csak szemkontaktust teremteni sem, mert mindenki a hülye telefonját bújja. Én a legegyszerűbb módon szoktam közelíteni. "Szia, észrevettem hogy csak itt várakozol, nézelődsz, várod a buszt és nagyon megtetszettél nekem. Gipsz Jakabnak vagyok, ha nem sietsz sehova, meghívhatlak egy kávéra vagy teára? Szeretnélek kicsit megismerni." Kamu duma nem kell. Csak őszintén és bátran. Többször voltam sikeres vele, mint amennyiszer lepattintottak. 29f

2020. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gyakori hogy utcán leszólítanak a hétköznapokban, és ide nem sorolom a bulizós, részegen bátornak levős eseteket mert az nem ismerkedés.
2020. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt arra példa, hogy utcán leszólítottak volna, de az edzőteremben már előfordult többször is. Mindig kedvesen reagálok rá, értékelem, hogy megtette ezt a lépést. Jól szokott esni, visszajelzés, hogy még nincs veszve minden.
2020. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régebben volt, hogy néha leszólítottak, mostanában nem gyakori, de igyekszem elérni a régi külsőmet.

Én nagyon megvoltam illetődve ilyenkor, és általában szó nélkül ott hagytam az illetőt. Általában csak ilyenek voltak.: ,,Szia! Szép vagy. Megadod a telefonszàmodat?" Meg hasonlók. Egyébként kisvàrosi vagyok, szóval szerencsére nem túl gyakoriak az ilyenek még akkor sem, ha valaki extra szép.

2020. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, nincs értelme. (F)
2020. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért nincs értelme szerinted?
2020. febr. 5. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen megtettem párszor, de valahogy elhalt ez a mákszemnyi bátorságom is. Eleve nagyon félénk vagyok, és annak idején az egyik ilyen alkalommal, igaz sietett az illető, de nagyon megtetszett, és mivel nem szakadtam le róla rögtön, rám kiabált, hogy hagyjam már békén. De a másik pár alkalommal sem volt semmilyen pozitív visszajelzés.

Azóta mégis nosztalgikusan tekintek vissza ezekre a régi évekre, mert legalább egy párszor meg mertem tenni szociális fóbiás létemre.


Nem értem ezt az ellentmondást, vannak akik azt írják, hogy imponál ez a dolog a nőknek, hogyha megszólítják őket, de ahogyan olvasom, mások meg nem szeretik ezt. Az a legnagyobb baj tényleg, hogy nem léleklátó az ember.

2020. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy nincsen értelme, hogyha lenne ma is bátorságom hozzá, akkor megtenném, de valószínűleg ugyanúgy reagálnának ma is, mint akkor. Aki bírja a visszautasításokat, az megteszi. Aki azt írta, hogy nincs értelme, gondolom ő sem bírja hozzám hasonlóan.
2020. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!