Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi elismerően azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elismerően azt mondja valamire, amit csináltam, hogy "és te tele vagy ehhez hasonló meglepetésekkel! " az jelentheti, hogy szimpatikus vagyok neki nőként?

Figyelt kérdés
Ezt ilyen vidáman mondta, aztán ahogy kimondta zavarba jött és elhallgatott. Egyébként kicsit introvertált, de nekem nagyon szimpatikus. Hogyan tudnám előrébb mozdítani vele az ismerkedést, milyen jeleket tudnék küldeni, amit egy pasi egyértelműen észlel?
2020. febr. 7. 03:38
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez jó jel, tetszel neki, és cseppet sikerült kiugrasztanod a komfortzónájából. Tegyél olyan, ahhoz hasonló lépéseket, cselekedeteket még, ami számára hasonló meglepit okoz, és vond be a feladatba őt is.
2020. febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelent semmit. Majd lép ha akar valamit. Ne akaszkodj rá mert borzasztó unalmas tud lenni. F
2020. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!