Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudnál a volt párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Hazudnál a volt párodnak arról, hogy milyen a kapcsolatod a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elég szomorú, ha hazudni kell róla, mert egyikük sem tudott boldoggá tenni tulajdonképpen...
2020. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miről hazudni, szuper a kapcsolatunk, boldog vagyok a férjemmel.
2020. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel nem igazán beszélek, ha lezárom, akkor lezárom, nem tudnak többet adni, ezért minek keressem?


Ha találkoznánk az utcán véletlenül, nem mennék annyira részletekbe, de nem is hazudnék. Különben is akkor inkább arra lennék kíváncsi, hogy ők hogy élnek azóta, szóval inkább róluk kérdeznék.

2020. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A páromat rajta kaptam, hogy beszélget az exével és azt mondta, hogy mesélt rólam neki. Éppen az a nap volt, amikor megismerkedtek 2 éve. .

Beleolvastam a beszélgetésbe és azt láttam, hogy ő egyáltalán nem szeret engem és adott 2 hónapot magunknak, hogy a szerelem kialakuljon. Lassan fél éve ismerkedünk és 3 hónapja egy párt alkotunk.

Nekem viszont azt mondja, hogy minden rendben van és úgy érzi egy pár maradunk.

Nem tudom melyiket higgyem el...

2020. febr. 10. 07:47
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha hazudnék is, legfeljebb csak azért, hogy ne adjam meg neki azt az örömet, hogy azt higgye, bármi gondom van a jelenlegi kapcsolatomban.


Bár a sztori ott bukik, hogy nem cseverészek exekkel, főleg nem a kapcsolatomról, mert gusztustalan.

2020. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Na ez már rögtön más kérdés így.


Mostani párommal én is így kezdtem, sokszor csak az elhatározás ön miatt maradtunk együtt, de sokszor viszont megvolt az a szerelem érzés.

Persze ékszer ezt nem beszêltem ki. Ha rendes, hamarosan dobni fog, amikor lejár a határidő amit adott magának.

Ez az optimista nézőpont.

Ha negatívan szeretném látni a dolgokat, akkor még nincs túl az exén, és azért hazudott, hogy nemsokára újra le tudjon feküdni vele.

2020. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen mást mond mint a volt párjának... Azt mondja, hogy ő mindig őszinte velem és elmondja a dolgokat. Ez tényleg így szokott lenni. Mindig, mindenről beszámol, amit tesz. Őszintén.

Létezik, hogy nekem mond igazat, és az exének hazudik?

Mi értelme van az egésznek?

2020. febr. 10. 08:14
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Az exeimet nem keresem és nem is vagyok rájuk kiváncsi. Ha véletlen össze is futottam velük valahol, akkor hello-hello aztán ennyi. Ezért nem is hazudok nekik:) én mindig több esélyt adtam a kapcsolataimnak és a nőknek,ezért ha én szakítok valakivel akkor ott már nincs miről beszélni. Meg különben is, pont neki teregessem ki a szennyest?
2020. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Exekkel alapesetben nem tartom a kapcsolatot, de ha találkoznék és rákérdeznének, akkor nem mondanék semmi különöset, csak annyit, hogy megvagyunk.
2020. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem az a baj, hogy az rxbej mit mond, hanem úgy,Anett fogja mondani a szomszéd csajnak.

Én elhajtanam

2020. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!