Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Quentin Tarantino lábfétises....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quentin Tarantino lábfétises. Ez is egy kettős mérce a nők részéről, hogy csak a póri férfiaknak nem nézik ezt el?

Figyelt kérdés

A filmjeiből tisztán kivehető, hogy erősen női lábfétise van. Csak az a poén, hogy mivel ő hollywoodi híresség, neki ez bőven megengedett. Nők milliói simán kivernék a lábukkal is a farkát.

Ez is egy kettős mérce, hogy csak az átlag férfiaknál gusztustalan és elfogadhatatlan ez a fétis?


2020. febr. 14. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem azt nézném, hogy szupersztár valaki, ja akkor igen; a szomszédjóskának meg nem. Egyöntetűen nem. Pont hidegen hagy, a társadalomban elfoglalt szerepe, vagy, hogy milyen magas polcra teszi magát. ( az már más kérdés, hogy annyira ronda lábam van, hogy a látványa is "kigyógyítana" egy lábfétisest.😁 )
2020. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy te elnéznéd neki én válogatós vagyok, szal fétissel vagy anelkül sem adnám oda neki magam, mert alapból nem tetszik a pasi.

De kösz a feltételezést! :)

2020. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, nem Quentin Tarantino az egyetlen lábfétises férfi a Föld nevű bolygón, aki talál olyan nőt, aki partner tud ebben lenni.


Én akkor sem tudnék hozzá vonzódni, ha nem lenne lábfétise.


Kezdjek én is siránkozni, hogy hány millió jó pasi mit csinálna mondjuk Sandra Bullockkal vagy Salma Hayekkel, rám meg nem kíváncsiak? xD

2020. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem egyeseknek hogy van pofájuk felháborodni azon, hogy nem jár nekik alanyi jogon nő, ráadásul olyan aki elviseli a beteg fétiseket. Mekkora bőr lehet a képén egy ilyen kérdés kiírójának? Nem érzik magukat szánalmasnak?
2020. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Fú de beteg hogy valakinek áll egy női lábra.. ebben mi a beteg? Minek festik ki rajta a körmöt, bokalánc stb, ha tilos hogy izgató legyen??? :D Az ha valaki belefosik a másik szájába beteg. Az hogy tetszik egy szép női láb természetes dolog, max van akit nem érdekel. Nem is mondanám fétisnek mert ennyi erővel segg meg mell fétis is van...


Inkább azzal van a baj hogy a nyomorult perverzek között sok láb (és egyéb) fétises van.


Soha egy csajjal nem jártam még aki betegnek tartotta volna ezt, a lábmasszázst pl. szerintem mindenki szereti.


Mondjuk nem az első beszélgetésnél térek rá erre és nem ez az egyetlen célom a nővel az lehet segít.

2020. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
A fétis az nem egyenlő azzal, hogy valami bejön egy nőn. A fétisesek betegek, szexuális kielégítésre használják a fétisük tárgyát, és ez sokak számára undorító. Nekem is tetszik ha egy pasinak mondjuk izmos a vádlija, de nem fogom megkérni hogy lábbal elégítsen ki, vagy én élvezkedhessek a lábán. Remélem mindenki érti a különbséget.
2020. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Ez értelmetlen példa eléggé mert egy nő sokkal könnyebben kielégít lábbal egy férfit, forditva kb lehetetlen.


Én simán kicsapom a csajom lábára szex után, sőt néha helyett, és nagyon tetszik neki, nevetgél meg örül neki.


Eddig az összes barátnőm szerette ha a lábával foglalkozom. Egy női lábat nem lehet egy férfi lábhoz hasonlítani mert teljesen máshogy tud szexi lenni mindkettő.


Segítek: veled van a baj

2020. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván a betegnek sosem lehet megmagyarázni, hogy beteg. Szerintem jó példa volt. Mondjuk gerjed a csajod a lábfejedre, csókolgatni, szopogatni akarja, meg hogy dugd fel neki. Teljesen ugyanaz a lényege.
2020. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%

Alapvető fogalomzavarban vagy, illetve vak is amennyiben szerinted ugyanazt jelképezi egy női és egy férfi láb

Attól hogy valaki lábfétises nem azt jelenti hogy egyből azt akarja hogy feldugják neki a lábat.

2020. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy melyik testrészről beszélünk. Ami 10 emberből 9-et taszít, azt ne hívjuk már normálisnak. Főleg azt a jelenséget, hogy felháborodik valaki azon, hogy ez nem jön be a másiknak, sőt, azon, hogy attól függetlenül, hogy nem jön be neki, nem hajlandó neki megtenni.


Nekem is volt fétisem, nem is az enyhe fajta, hálisten kinőttem belőle. De tönkretette pár kapcsolatomat, mert nem voltam hajlandó beismerni, hogy ez olyan elfogadhatatlan. És így utólag visszanézve nagyon beteges és rossz dolog.

2020. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!