Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 18/L

Figyelt kérdés

Szex kozben kiszakadt sajnos a gumi. Es csak elovaladek volt benne elelvezni nem elvezett el. a menstruacios naptaram szerint most a teherbeeses eselye kozepes..

Eloszor fordult elo, hogy kiszakadt.



2020. febr. 15. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem mi olyan felfoghatatlan abban hogy az ember az előváladéktól is lehet terhes..

Lehetni lehetsz.

Ha parázol vegyél be eseményutánit.

2020. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de joval kisebb esellyel, mintha elelvezett volna.
2020. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Több mint 1éve próbálkozunk. Szerintem nagyon kevés az esély rá, úgyis mondanám, hogy semmi.
2020. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
igen, lehetsz.
2020. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy elhanyagolhatóan kicsi az esély. Van esélyed, de ha sikerül, biztos lehetsz benne, hogy a gyerek ninja, vagy versenyző lesz. De néhány bíztató szó.

Mivel volt rajta gumi, amin spermaölő anyag van, és csupán előváladékról van szó, amiről még állandó vita, hogy ha egyáltalán tartalmaz sperimumot, akkor milyen pici mértékben, így én a helyedben nem izgulnék.

2020. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehetsz. Attól, hogy másnak nem lett belőle baja, attól mé nálad nem ugyanaz a forgatókönyv van. Más a testetek, írhatnak bármit.
2020. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
asztmas vagyok es szteroid gyogyszereim vannak, amik a hormonokba is bekavarnak valamit en ugy tudom.. ezert a fejlodesem is lassabban történt. szoval csak 15 eves voltam mikor eloszod jott meg.. ebbe is jatszhat szerepet vagy nem?
2020. febr. 15. 16:13
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell vadul kefélni azt nem szakad ki. -.-"
2020. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kopasz55 válasza:
6%
Teljes mértékben kizárt, hogy terhes legyél. Én világ életemben megszakításos közösüléssel védekeztem, ugye az előváladék mindíg bemegy ilyenkor. Soha nem volt nemkívánt terhesség. Van három saját tervezett gyerekem....
2020. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
pici az esélye, a gumi belsejében lévő anyag megöli a spermát.
2020. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!