Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesti szórakozóhelyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti szórakozóhelyeken mennyire könnyű egyéjszakás kalandra lányokat találni?

Figyelt kérdés
Ugye egy kis városan elég kicsi rá az esély, de azért pesten mégis több ember van, Ott szerintetek könnyű találni? Mi a tapasztalat?
2020. febr. 16. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs mert sem az egyéjszakások sem a szórakozóhelyek nem érdekelnek, de elmondások alapján (Persze ha kinézel valahogy) akkor eléggé nagy az esély!
2020. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha helyesnek születtél, akkor 2 mp nagyjából, egyéb esetben max. fejeket vágnak, rosszabb esetben elküldenek a francba, vagy fel is pofoznak hogy mit képzelsz te róluk.
2020. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es írja. Ha jól nézel ki, pillanatok alatt összeszedsz egy ribit, de ha nem, akkor zaklatásnak veszik még azt is, ha rájuk pillantasz.
2020. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki számít jól kinézőnek? Annak tényleg ennyire könnyű? :)
2020. febr. 16. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért teljes szexig eljutni nem 'könnyű' szerintem senkinek. Biztos van akinek ehhez érzéke van meg szerencséje.. Nem lehetetlen, nekem egyszer volt, meg most ilyen smárolás stb összejön könnyen, de lakásig elvinni azért nem mindennapos.. Mondjuk annyira nem régóta űzöm ezt a dolgot, volt egy több éves kiesésem a bulizásból meg úgy a szociális élettől berozsdásodtam kicsit :D Menni kell ahányszor csak lehet és a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb összejön, de szerintem arra ne számítson az se aki jól néz ki, hogy minden bulin összeszed valakit..ez lehet rajtad kívülálló okból is pl csak faszik meg párok vannak szar a buli üres a hely, nem vagy jókor jó helyen stb..de szerintem még mindig nagyobb az esély így mint a dating appokon..de valakinek azokkal is jó tapasztalata van ..meg kell adni az esélyt ahányszor csak lehet
2020. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!