Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszólnátok egy olyan párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszólnátok egy olyan párt, ahol a nő 28, a férfi (fiú) 20 éves? Mi a véleményetek az ilyen felállásról?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem szólnám meg, az ő dolguk

Ha szeretik egymást és jól megvannak, nem számít a kor

2020. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem szólnám meg csak feljönne a kisebbségi érzésem amiért nem engem választott a lány 26f
2020. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen páros a baráti körömben, nagyon összeillenek, nem számít náluk, hogy a lány idősebb közel 8 évvel.
2020. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem, fog sokáig tartani.. miért? mert egy 28 éves nő nagyon kelendő.. kb minden férfi rámegy 60 éves korig.. és többet tudnak felmutatni mint te 20on éves létedre. Nem fognak potenciális ellenfélnek tekinteni, társaságban meg úgy fognak kezelni mintha az öccse volnál és nem a párja.


Kívánom neked, hogy ne legyen igazam és tévedjek. De tapasztalatból mondom, hogy sajnos ilyen gusztustalan az élet.

2020. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
28 éves nő vagyok és kicsit sem érdekel, hogy hajtanak rám az előző kommentelő által említett apámkorú férfiak. Ha téged választott a barátnőd, akkor nyilván szeret és tojik a 60 éves hú de gazdag (képzelem...) palikra. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy téged nem zavar-e a korkülönbség.
2020. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

#5 lehet, hogy tudatosan nem érdekel, tudat alatt annál inkább. És nem kell egyből apád korúra gondolni, de majd ha 3 éven belül feljön nálad a gyerekvállalás és a kis addigra 23 éves pasid csak akkor kezdi az első munkahelyét... és nem akar gyereket veled..mert ugye neki nincs vagy minimális az egzisztenciája.. te fizetésed meg egyből kiesne... na akkor majd egyből érdekelni fog.


Lassú víz partot mos és ez tény. Te és én se tudunk ezzel mit kezdeni.

2020. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Én nem akarok gyereket, utolsó. De szerintem te valami öreg foszer vagy, aki itt hirdeti magát a fiatalabb nőknek.
2020. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Lol. En nem szolok meg masokat, fullra teilbefosom ki kivel jar, amig az nem en vagyok, vagy nem egy kiszemelt nosteny.
2020. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
De mindenesetre a 69%os válaszoló ezek szerint úgy gondolja, akinek van gyereke, annak tuti valami vén faroktól. Még szerencse, hogy nem ez a tapasztalat.
2020. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én inkább lepacsiznék a sráccel egy"Öregem, jól nyomod!" kíséretében.
2020. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!