Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a cici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopasz55 kérdése:

Mi a véleményetek a cici pusziról? Most találtam ki ezt az elnevezést, elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran de azért elő-elő fordul, hogy úgy érzem nem véletlenül a nők a mellükkel hozzámérnek. Pesze van, hogy elkerülhetetlen a dolog, de van, hogy izé..... Nemrégiben három kolléganővel beültünk egy helyre és a pincérnő mindíg hozzámért a cickóival, a szemem sarkából ahogy láttam ugyanezt nem tette meg az asztaltársaság többi tagjával. Nemrég fodrásznál voltam, évek óta járok ide ugyanehez a fodrásznőhöz de eddig nem vettem észre, hogy a melle végig a vállamhoz ér....

Kérdésem, van-e olyan köztetek aki szokott ilyen cici puszit adni ismeretlen férfiaknak,

Mi a véleményetek rőla,

Vagy simán hülye vagyok aki kitalál meg bemesél magának dolgokat amikkel normális ember nem is foglalkozik.



2020. febr. 16. 17:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ne szivjal annyit:)
2020. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nálam előfordul, de csak véletlen, a méretéből adódóan.
2020. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Elég gusztustalan név, de mindegy.


Elárulok valamit: nem szoktam a mellemen gondolkozni. Te férfiként nyilván felizgulsz egy melltől, nekem mindig itt van, nem használom arra, hogy jeleket küldjek, vagy dörgölőzzek vele. Egyszerűen ott van a mellkasomon, és nem tehetek róla, ha hozzáér másokhoz.

2020. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
# 2/2 Szóval észreveszed, de nem szándékos.
2020. febr. 16. 17:57
 5/24 A kérdező kommentje:
# 3/4 Erre speciel nem izgulok fel, inkább zavarba jövök tőle.
2020. febr. 16. 17:58
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Időnként velem is előfordul, hogy véletlenül lemellezek valakit.
2020. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és amitől zavarba jössz, azt "cici puszinak" nevezed el...
2020. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Igen, észreveszem, ha felakadtam, és én is zavarba jövök.

#2

2020. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ez a cici puszi elnevezés kiveri a biztosítékot. próbáltam valami kifejező elnevezést találni.
2020. febr. 16. 18:02
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Háááát, mit ne mondjak... Arra a fazonra emlékeztetsz aki a legkisebb érintésre is számolgatni kezdi a másodperceket és ha több, mint kettő akkor már rögtön belekombinál valamit, hogy "szándékos volt" meg "akar valamit" holott nem.
2020. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!