Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a párotok párkapcsolati múltja? Jobb nem tudni róla?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Nekem ezzel kapcsolatban elég vegyes érzéseim vannak. A párom 36,tehat nyilván volt kapcsolata. Hosszabb is, rövidebb is, egyéjszakás is. Alapvetően nem zavar, szerintem ilyen életkorban normális, az lenne furcsa, ha nem lett volna. Nyilván egyikbek sem véletlen lett vége, és nem véletlen van most velem. Látom, érzem, hogy szeret, nem beszél nosztalgiazva az exeiről, nem tartja velük a kapcsolatot, tehát abszolút semmi okom fennakadni ezen.

De ennek ellenére persze néha eszembe jut, hogy vajon szeret-e annyira, mint anno az exét, jobb-e velem a szex, és bizony kicsit elkeseredtem, mikor láttam egy képet a nőről, akivel elég sokáig együtt volt és tudom, hogyha rajta múlt volna, házasság meg gyerek is lehetett volna...

De ezek olyan érzések, amiket az ember nem nagyon tud racionálisan irányítani. Kicsit átgondolja értelmes ember módjára, és rajon, hogy felesleges ezen aggódni.

2020. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem volt, szóval nem.

(az exnél meg nem kérdeztem, szerintem jobb semmit sem tudni)

2020. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván nem mindegy hogy pl valaki sorozatosan megcsalt mindenkit, vagy k.urva volt hivatásosan mondjuk 5 évig. Ezek kizáró okok nekem.

De egy átlag ember, akárcsak én igenis rendelkezik múlttal, ki ilyennel, ki olyannal. Hibákkal, nagy szerelmekkel, nagy szakításokkal, kisebb románcokkal, stb. Ez teljesen emberi.

Azt vallom, hogy akinek van önbizalma, az alapvetően rendben van azzal, hogy valakinek van egy múltja és nem azon rágódik, hanem a jelenben van, mert most itt vannak ketten, okkal egymás mellett.

2020. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köze a jelenlegi kapcsolatunkhoz, akkor nincs miért zavarjon. Az én páromnak volt egy olyan időszak az életében, amikor kicsapongó életet élt, őszintén beszélt róla, ez a múlt, nincs jelen a kapcsolatunkban.
2020. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert az a néhany akivel kapcsolatom volt, annak nem sok múltja volt szerencsere. :-)

Az utolsó páromnak vokt egy model bnője, az elsőre zavart picit, de aztán mikor mindent elmeselt róla, akkor rájöttem, hogy nincs ami zavarjon.

Meg amúgy sincs értelme agyalni.

2020. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb tudni róla. Szerintem egy párkapcsolat az őszinteségről, egymás kölcsönös megismeréséről és elfogadásáról is szól.
2020. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!