Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 38 éves nő hónapokig hülyitet?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és volt pár sex együtt létem a nővel, majd sokáig nem beszéltünk és nem reg megint feltünt, de mikor nyomultam és rá kérdeztem hogy folytatáshoz lenne kedve offolt.

#szex #nő #38 éves #hülyitet #férfi 32 éves
2020. febr. 16. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen "hülye" vagy azèrt szórakoznak veletek
2020. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez rólad mond el pár dolgot, amit sajnos megerősít a minősíthetetlen írásképed az írás hozzához képest sok helyesírási hibával. Amik ráadásul nem is ilyen kis grammatikai hibák, hanem súlyos szarvashibák.


Remélem, csak az "esti trollkodás" napi kínálata volt ez a kérdés.

2020. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
2# Én meg elnéző is lennék, késő van már, fáradt is vagyok, néha magam is elejtek egy-egy hibát. No de a szex szót "S"-el leírni!? Aki így tesz, meg sem érdemli, hogy részesüljön benne...
2020. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elkesetedesem miatt fogalmaztam és írtam helytelenül
2020. febr. 17. 01:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamivelmmegbántottad?
2020. febr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem dehogy semmi ilyen, kedveltuk egymást.
2020. febr. 17. 01:43
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Én jól meg....... aztán le zárnám vele a dolgokat, sajnos csak szórakozik veled.
2020. febr. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért lenne a "hülyítés" kategória az, hogy ha pár szexuális együttlét után sokáig nem beszéltek, és ezek után nincs kedve a folytatáshoz.


Lehet, hogy van neki más, lehet, hogy az "elmegy, ha/amíg jobb nincs" kategóriának érezte veled a szexet, lehet, hogy megbántottad valamivel, lehet, hogy nem tetszik neki, hogy hosszú ideig nem is keresed, aztán mikor neked épp neked nincs jobb, akkor újra nyomulsz rá - meg lehet egy csomó más oka.


Miért érzed hülyítésnek?

2020. febr. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, mindegyikotoknek részben igaza van. Sz*r volt ez az egész úgy ahogy.
2020. febr. 17. 07:46
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen, az, viszont az is gáz, ha rágódsz rajta. Nem érdemli meg.
2020. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!